Corsa C İç Aydınlatma Sigorta Kutusu Nerede?

eNiGMaCc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli opelim.net üyeleri. Corsa c lerde iç aydınlatma sigorta kutusu tam olarak nerede bilen var mı? Bilenlerin yardımlarını bekliyorum.
İyi günler, iyi forumlar dilerim.

brdn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli opelim.net üyeleri. Corsa c lerde iç aydınlatma sigorta kutusu tam olarak nerede bilen var mı? Bilenlerin yardımlarını bekliyorum.
İyi günler, iyi forumlar dilerim.

iç dış ayrı mı bilmem ama benim corsa c de sigortaların olduğu kutu motorun sağ kısmında, motor suyu haznesinin hemen sağ ön kısmında, şayet aradığınız o ise

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
normal sigorta kutusu içerisinde sanırım 23 nolu sigorta idi.kaputu açınca sağ farın hemen üzerinde

eNiGMaCc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iç dış ayrı mı bilmem ama benim corsa c de sigortaların olduğu kutu motorun sağ kısmında, motor suyu haznesinin hemen sağ ön kısmında, şayet aradığınız o ise

Teşekkür ederim cevabınız için lakin motor bölümündeki sigorta kutusunu biliyorum. Bu kutu haricinde başka bir kutu daha var. CD30 mp3 ün gösterge aydınlatmalarının bilgi ekranı aydınlatmalarının vs bulunduğu bir kutu. Yeri hakkında direksiyon ile ön silecekler civarında bir yerde bulunduğunu duymuştum ama tam olarak nerede bilemiyorum. Hatta geçenlerde bir arkadaş cd30 mp3 ünü sökmüş başka bir cihaz takmış takarken de kısa devre olmuş. teyp sigortası ve motor bölümündeki bütün sigortalar sağlam olmasına rağmen teybe +12v gelmemiş. Bir usta tak diye bulmuş sorrunu sigorta değiştirmiş sorun çözülmüş. Bu işi yapan kişi sigortayı nereden değiştirmiş söylememiş.
işte ben de bu kutuyu arıyorum.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hiç farketmedim ama.Sol ruhsat gözünü bir çıkartın belki oralardadır.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EREN007TR

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sigorta kutusunun içinde ufak kibrit kutusu kadar kapaklı 8-10 tane daha sigorta var o kapaklı yerin içinde ortalarda ama nokta atışı tarif edemeyeceğim

brdn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim cevabınız için lakin motor bölümündeki sigorta kutusunu biliyorum. Bu kutu haricinde başka bir kutu daha var. CD30 mp3 ün gösterge aydınlatmalarının bilgi ekranı aydınlatmalarının vs bulunduğu bir kutu. Yeri hakkında direksiyon ile ön silecekler civarında bir yerde bulunduğunu duymuştum ama tam olarak nerede bilemiyorum. Hatta geçenlerde bir arkadaş cd30 mp3 ünü sökmüş başka bir cihaz takmış takarken de kısa devre olmuş. teyp sigortası ve motor bölümündeki bütün sigortalar sağlam olmasına rağmen teybe +12v gelmemiş. Bir usta tak diye bulmuş sorrunu sigorta değiştirmiş sorun çözülmüş. Bu işi yapan kişi sigortayı nereden değiştirmiş söylememiş.
işte ben de bu kutuyu arıyorum.

12 Info-Display, Infotainment System, Radio
Resimdeki https://data.motor-talk.de/data/galleries/1022422/3660363/sicherung-16098.jpg 12 numaralı sigorta demişler yabancı forumda ama ustaların cevaplarına öncelik verin siz yinede, arabalarla bu yaşıma kadar işim olmamıştı o yüzden tecrübesizim.

Hiç farketmedim ama.Sol ruhsat gözünü bir çıkartın belki oralardadır.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben orayı açmıştım gözüme çarpmamıştı ama olurda bakarsanız ve konuda cevaplarsanız ona göre sorun çıkınca bende oraya bakarım :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bir sigorta kutusu da silecek suyu deposunun yanındaki siyah kutunun içinde var