Corsa C Kilometre göstergesi arızalı

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda 2001 model Corsa Comfort var.Aracı aldığında dijital km göstergesi rakamları silik görünüyordu ve tam okunmuyordu.Balıkesir'de sanayide göstergeyi tamir eden bir usta bulduk.Ancak usta ampülü değiştirince düzelir dedi.Değiştirdik fakat düzelmedi.Tekrar ustaya sorduk bu kronik arıza gösterge komple değişmesi lazım dedi.Serviste 1500 tl civarına değişeceğini söyledi.Bu konuda ne yapabiliriz.Sadece o kısmı çıkma parça bulabilirmiyiz.Şimdiden herkese teşekkürler.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma komple kadran almak mantıklı olur sizin için sanırım.

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o display in bir entegresi var onu bulup değiştirin düzelir...
Teşekkürler.Oturduğumuz ilçede bulma şansımız yok.Temin edebileceğimiz bir site veya yer varmı tavsiye edebileceğiniz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
entegrenin numarasını bilememki ??
bir polo da başıma gelmişti.entegre değişimi sonunda kendine geldi..olmadı kadranı söküverir,bir elentrikçiye gönderirsin o halleder...

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
medrak ettiğim ışık yanıo display de görüntü yok mu?

benimde başıma gelen kadranı led e çevirirken tam displayi aydınlatan ampulu kısa devre yaptırdım entegrelerden biri yandı, izmirde meşhur beyin ve km tamiri bi usta var ona gittim 120 TL ye yapmıştı, entegre fiyatları 15 kr ile 10 TL arası deişio özel bi entegreyse bulamama ihtimalin var çıkma kadrandan söküp takılıoar işçilik baya pahalı. 2. el kadran alsan 250 TL civarı bana kalırsa durum müsaitse 2. yi al bunu yedek kullan

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
medrak ettiğim ışık yanıo display de görüntü yok mu?

benimde başıma gelen kadranı led e çevirirken tam displayi aydınlatan ampulu kısa devre yaptırdım entegrelerden biri yandı, izmirde meşhur beyin ve km tamiri bi usta var ona gittim 120 TL ye yapmıştı, entegre fiyatları 15 kr ile 10 TL arası deişio özel bi entegreyse bulamama ihtimalin var çıkma kadrandan söküp takılıoar işçilik baya pahalı. 2. el kadran alsan 250 TL civarı bana kalırsa durum müsaitse 2. yi al bunu yedek kullan
İlk aldığımız zaman ışık vardı ama numaralar karışıktı.Tüm rakamlar 0000 gibi görünüyordu.Okunmuyordu.Balıkesirde beyin ve km tamir eden usta var onun dediği ise değişmesi gerekiyor ikinci el 300 civarı bulunur.Neyse araştırmaya devam edeceğiz.Başka çare yok.

madmax009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda 2001 model Corsa Comfort var.Aracı aldığında dijital km göstergesi rakamları silik görünüyordu ve tam okunmuyordu.Balıkesir'de sanayide göstergeyi tamir eden bir usta bulduk.Ancak usta ampülü değiştirince düzelir dedi.Değiştirdik fakat düzelmedi.Tekrar ustaya sorduk bu kronik arıza gösterge komple değişmesi lazım dedi.Serviste 1500 tl civarına değişeceğini söyledi.Bu konuda ne yapabiliriz.Sadece o kısmı çıkma parça bulabilirmiyiz.Şimdiden herkese teşekkürler.

aynı sorun bende de var burada bu işi düzeltmek için 250 tl fiyat istediler bende giderim yeni çıkma kadran alırım dedim. bunun daha uygun fiyatlı bir yolu var mıdır siz hallettiniz mi yardımcı olursanız sevinirim