corsa c kolçak.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdan aksaraydan alanlar var. 30 liraya almışlar ve memnunlar. bugün inip ben de bakıcam.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otm301126.jpg

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251069&productid=otm301126#tablnk

Bu nasıldır acaba, görüntü sade ve güzel gözüküyor ama Corsa C için uygun olur mu? Alıp da kullanan varsa yorumlarıyla yardımcı olmalarını rica ediyorum.

corsetti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bu kolçağın uyumlu olmadığını okumuştum...vidalar boşta kalıyordu heralde...öyle bişeyler vardı...bence böyle dandik şeyler alma...sonuç olarak arabanın orta yerinde duruyor ve biraz sağlam bişey olması gerek...yani orjinali :D

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bu kolçağın uyumlu olmadığını okumuştum...vidalar boşta kalıyordu heralde...öyle bişeyler vardı...bence böyle dandik şeyler alma...sonuç olarak arabanın orta yerinde duruyor ve biraz sağlam bişey olması gerek...yani orjinali :D
uymamasına üzüldüm. orjinali tabiki en uygunu ancak onun da fiyatı alınmasını pek mantıklı kılmıyor.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada aluminyum renkli konsol kaplaması aluminyum vites topuzu falan olduğu için bundan aldım sırıtmadı. ama kaplamalar olmasa senin gösterdiğinden taktırırdım bu sırıtırdı o zaman. 25 liralık aletler yav, bakarsın sıkılırım ondan takarım sonra.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
otm301126.jpg

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251069&productid=otm301126#tablnk

Bu nasıldır acaba, görüntü sade ve güzel gözüküyor ama Corsa C için uygun olur mu? Alıp da kullanan varsa yorumlarıyla yardımcı olmalarını rica ediyorum.

ankaradan maltepe pazarından 17,50 YTL ye aldım taktım inanılmaz güzel oldu benim aracımın içine gri renk uyumlu olacağını düşünerek gri aldım her binen orjinali sanıyor ayrıca çokta kalitesiz sayılmaz ben kullanıyorum. + montajını kendim yaptım demir ayakları var onlarıda takınca vidalar boşta kalmıyor

Son düzenleme: