Corsa C Panjurrr

holocaust116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen usttekı vıdaları soktuk kaputun orayı tutanları ama beceremedık komple tamponu mu sokucez sımdı =)

daha rahat olur ben tamponu söküpte yapmıştım gayet kolay sökülüyo 8 ve 10 numara anahtarla yapabilirsin tampon dodiklerinin iç kısmından davlumbazın olduğu yerden 2 vida sokülünce tampon iniyo

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç çıkarma çnkü onların arkasındaki geçme yerleri çok kötü duruyor.en güzeli siyah malzemeyle kaplatmak....ama bence gri çok güzel duruyor arabada.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
daha rahat olur ben tamponu söküpte yapmıştım gayet kolay sökülüyo 8 ve 10 numara anahtarla yapabilirsin tampon dodiklerinin iç kısmından davlumbazın olduğu yerden 2 vida sokülünce tampon iniyo

Peki sonrasında folyoyu çıkarttığımzda krom parçada iz kalırmı ???

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki sonrasında folyoyu çıkarttığımzda krom parçada iz kalırmı ???

Hiçbir şey olmaz, en kötüsünü düşünüp yapışkan iz bıraktı diyelim.deterjan ile ile kolayca temizlenir merak etme :good:

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kaplattım panjuru 3m karbon folyo var bence ondan yaptr daha guzel duruyo...hıc bır brakmadan cıkaabılırsın...yırtılma solma cıkma yapmıyo..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
logonun yanındakı parlak kısım tırnaklı...arkadan tırnaklarını açıp alabılırsın altında mat sıyah plastık kalıyor...eger sökecegın parcayı onemsemıyorsan tornavıdayla kanırtarak tırnakları kırarak çıkarabılırsın...

MuRaT34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyaha boyattım =) sanırım artık gerı donusum yok :D