Corsa C Sis Farı Yardım!!!!!

mehmetsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kolay gelsin... bir konuda fikrinizi almak istiyorum.Ben 2006 corsa C sahibiyim. Araç spor paket olmadığından dolayı sis farı yok. Bende de geceleri nesneleri seçme de baya zorlanan birisi olarak hariçten sp de ki gibi orjinal olan sis farı taktırma istiyorum...

1) sis farı maliyeti hakkında bilgisi olan var mı?
2) bana ne tavsiye ediyorsunuz?
3) gece körlüğünden dolayı ampulleri ostram h7 12 w la değiştirdim. daha aydınlık gösteren bir marka da varmı?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farının gece görüşüne hiçbir katkısı yok desek yeridir. Maliyet olarak ben geçen hafta taktırdım opel servisinde orjinal sis farları 360 lira tuttu. Arka sislerle beraber çalışıyor artı düğme 150 lira civarı. Fiyatlar heryerde aynı fakat işçilik fiyatları değişiyor yeni tesisat çekiyorlar onada 100 lira civarı alıyorlar servislere bir sor.

Ahmet Altınçubuk

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Ahmet öncelikle hayırlı olsun arka sislere bağlattım demişsin .. park lambasında sisler yanıyor mu .. bunu sordum çünkü park lambasında arka sisler yanmıyor ...

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
mehmet sam'ın sorusuna gelince kardeşim sana yardımcı olayım. Geçen hafta maslak otodan aldıgım fiyat;
93*2 Sisler
40 orta ızgara (spor gsi ızgarası)
20*2 sis yuva ızgaraları (spor gsi ızgarası)

Ahmet Altınçubuk'un dediği gibi herhangi bir tesisatçıda yaptırabilirsin.. Far olarak xenon alırsan 6000K lık iyi aydınlatma verimi alırsın ;)

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
yanmıo valla bende :( kısaları açınca yanıo .. ya ayrı bi dugme yaptırabilirmiyiz sis için

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bnm arabam cosmo paket, ondan ön sis standart olarak vardı... arka sislerle de tuşları ayrı, parkları yaktığım zmn ikisinide (ön-arka) açabiliorum..

cengiz üngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efe Normalde arka sis parklarda yanmaz fakat araçta ön sis varsa ön sis'in yanmasından dolayı sanrıım bağlantı gibi bişi var arka sis ön sis yanarken parklarda yanıo bide ön sisi yakmadan sadece arka sis lambasını dene efe o zaman anlaşılır...bendede yanmıo çünkü...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm, yarım saat kadar sora dışarı çıkcam, ozmn denerim, akşam yazarım buraya tkrar...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denedim valla, parklarda eğer ön sisleri yakmassam arkalar da yanmıyo...