Corsa C Turuncu Sinyaller

SelimGunay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar çok sayıda corsa c de gördüm sinyalleri yanmıyor haldeyken bıle turuncu renkte duruyor ve çok hoş bi görüntü var o goruntuyu nasıl yapıyorlar folyo ıle mı kaplıyorlar yoksa fırçayla falan boyuyorlar mı farı sökmeye gerek var mı içeriden dışarıdan fark eder mi..Yardımlarınız için teşekkürler...

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turuncu renk sinyal ampülü var kaputu açıp değiştirirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:51 ----------

Merhaba arkadaslar çok sayıda corsa c de gördüm sinyalleri yanmıyor haldeyken bıle turuncu renkte duruyor ve çok hoş bi görüntü var o goruntuyu nasıl yapıyorlar folyo ıle mı kaplıyorlar yoksa fırçayla falan boyuyorlar mı farı sökmeye gerek var mı içeriden dışarıdan fark eder mi..Yardımlarınız için teşekkürler...

5e2yzy9e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerikan park diye aratın google da ne gerekli olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. modülü ampulleri falan herşeyi detaylı bulabilirsiniz... forumdada konusu çıkar muhtemelen...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim far camını ayırıp sinyal kısmını parlak veya fosforlu turuncu boyayıp kapatıyorsun dediğin gibi oluyor...
zannedersem bunu demek istiyorsun :)

14110870663_8eb8325ae9_b.jpg

SelimGunay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hocam demek istediğim buydu teşekkür ederim ama farın içini açmamız mı gerekiyor illa dışarıdan yapsak olmaz mı çünkü bidahakine buhar yapıyor falan diye duymuştum.

ibo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyama felan değil arkdaşım amerikan park taktırdığınızda istediğiniz görüntüyü alacaksınız :bir: