Corsa Crom Design Innovation

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar on numara duruyo yanlızz. Eksikleri zaten sen sölemişsin tamamlayınca dahada süper olcak kanımca kazasız belasız kullan arkadaşım...

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan...Arka stopları kaça aldın acaba.Araştırıyorum ama bulamadım zevkime göre.İstanbul'da nereden bulabilirim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşa jant masrafı çıkaracaksınız :) güzel olmuş ama 4x4 gibi yüksek duruyo dermişim :) :)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
incayanak lastik ve yay lazım ama zonguldağın yollarıda bartın gibib kötü ama yay şart :d

kazasız belasız maşallah ben beyendim

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan...Arka stopları kaça aldın acaba.Araştırıyorum ama bulamadım zevkime göre.İstanbul'da nereden bulabilirim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.....

Dostum arka stopları ikinci el aldım bana 200 e geldi.Gece özellikle çok tatlı yanıyo ledleri :)

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
santos22' Alıntı:
kadeş bende aynı fikirdeyim jantlar biraz olmamış belkide lastikler ince yanaklı olsa daha hoş olurdu ama şimdia raç leylek gibi havada ayrıyatende jantlar küçük kalmış.... onun dışında gayet güzel... önce yay tavsiye ederim...
arkadaşa aynen katılıyorum bunun haricinde diyeceğim tek şey kazasız belasız bin kardeş