Corsa d 1.4 111.yıl twitter hoparlör arızası

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygı değer arkadaşlar ;corsa d 1.4 111.yil aracımin şoför kapısında ki twitter ses vermiyor.Servise sorduğumda bakılması gerekildigi parçasının da ellerinde olmadığını almanyadan siparis olacagini belirtiler fiyati ise işçilik dahil 150 tl.Fiyat cok yuksek geldi :mad: Malum doseme vs sökülüp yapilcak sanayide deneme yanilma ile yapiyorlar pek güvenmiyorum tırnak kirip veya tam oturamaz ses yapar :( Böyle bir sorun yaşayaniniz var mi fikrinize ihtiyacim var.Şimdiden teşekkür ederim...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 liraya en baba tweeter hoparlörleri takarsınız arabanıza.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklisiniz ama dışarda güvenerek yaptirabilecegim bir yer yok :( ayrica hangi marka twitter almaliyim ustundeki soketli olduğunu öğrendim...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön kapıdaki alttaki hoparlöler 13 cm ve o paraya pioneer 2 way 100-150W alıp taktırın ve sesi görün. Teeet' e gerek bile yok bırakın dursun içinde öylece.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendiniz yapın. biz öyle yapıyoruz artık :D
benim 206 kalorifer muslugu kaçırdı usta 300 tl indirir yaparım dedi ben kendim söktüm kendim yaptım. he o bir günde yapardı ben 2 tatil günümü harcadım ama 300 tl cebime kaldı. hemde emek diye hırsızlık edenlere para kaptırmıyorum.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınz için teşekkür ederim.Vallahi biz arkadaşla denedik kapi acma kolunun ordaki vidayi sokup mandal bile esnemedi tahmini is yapmakta sıkıntı.06 arif twitterin o derece önemli olduğunu bende tahmin etmemistim bildiğin kulagin tıkalı gibi oluyorsun :/ Dedigin hoparlörler de mi 13 cm ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet bey. kapı kolunun parlak yerini sökün orda 2 tane olması lazım. kapı açma kolunun orda var bir tane birde kapının altında olması lazım yanlıs hatırlamıyorsam. tors anahtar ucuyla açılır. sonra aşağıdan asılın plastik tırnaklar çıksın sonra aşağıdan yukarıya kaldırın çıkar. tabi bu arada birde cam açma düğmeleri var onlarıda çıkartın fişinden. istanbulda olsanız 10 dakikamı almaz sökmek. max 20 25 dakikada toplarım :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Fatih bey eksik olmayın :) Anlattığıniz gibi bu işlerden pek anlamıyorum arkasim bu konuda daha becerikli fakat onunda ilk olacak.Sanırım el mahkûm servise gidecem en azından parçayı belki hurdaliktan alırım işçilik 20 30 veririm :) Servisler eskisi gibi soyguncu değil hoş belki bu ilk soygunu da olabilir benim için :)))

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam gözünü seveyim ne servisi. ankarada hiç etrafınızda oto müzik ses sistemi yapan yer yokmu ?
20 tl bile olmayacak birşey için servise gidip paranızı kaptırmayın. keşke tüm sorunlar böyle olsa :D
oto ses sistemi takan adamlar için çocuk oyuncağı korkmayın kapıya birşey olmaz. serviste daha çok zarar veriyorlar gerçi :D
kopcanın birine 1 tl yazar namıssızlar...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınz için teşekkür ederim.Vallahi biz arkadaşla denedik kapi acma kolunun ordaki vidayi sokup mandal bile esnemedi tahmini is yapmakta sıkıntı.06 arif twitterin o derece önemli olduğunu bende tahmin etmemistim bildiğin kulagin tıkalı gibi oluyorsun :/ Dedigin hoparlörler de mi 13 cm ?

Pardon, ön kapıdakiler 16 cm, arka kapıdakiler 13 cm ve piyasada bu ebatta var.