Corsa d 1.4 benzinli chıp tunıng

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumlarda baya araştırdım ve tam olarak istediğim cevabı bulamadım. Daha önce açılmış ve sorulmuşsa şimdiden kusura bakmayın. 2009 Corsa D 1.4 90 hp otomatik aracım var. Bir süredir chip uygulaması yapma konusunda hevesim var, bayaca bi araştırdım 98 hp gibi bir artışa ulaşıyor sanırım. Aramızda benimki gibi bir aracı olup chip yaptıranların fikir ve tahmini güncel fiyat bilgilerini rica edebilir miyim ? Disellerde kayda değer oluyor ama 90 hp lik bir benzinli için anlamı olur mu bilemiyorum.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetten takip ettiğim kadarı ile benzinli araçlardakayda çok etkili bir yöntem değil. Bana kalırsa bu işe baştan para harcamayın heleki benzinin 4.25 olduğu bu günlerde : )))) .

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, araciniza remap uygulaması yapabiliriz. Şuanki halinden illaki daha keyifli olucaktir. Fakat bu sizi tatmin edermi bu tamamen sizin ne beklediğinizle alakali bir durum. Daha once corsa c de uygulamamız oldu. Sahibi gayet memnun kalmıştı.

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, araciniza remap uygulaması yapabiliriz. Şuanki halinden illaki daha keyifli olucaktir. Fakat bu sizi tatmin edermi bu tamamen sizin ne beklediğinizle alakali bir durum. Daha once corsa c de uygulamamız oldu. Sahibi gayet memnun kalmıştı.

1.4 ve otomatik bir araçtan çok fazla bi beklenti hakkım olmadığının farkındayım. en azından otomatik oluşunun bana kaybettirdiğini yakalarsam sanıyorum tatmin omam gerekir :). konuyla ilgili sizden biraz daha bilgi rica etsem örneğin takriben kaç hp ve torka çıkabileceği, yerinizin nerde olduğu ve özellikle de maliyeti, malum elde edilebilecek gücün buna değer olduğunu kıyaslamam gerekir :). teşekkür ederim.

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetten takip ettiğim kadarı ile benzinli araçlardakayda çok etkili bir yöntem değil. Bana kalırsa bu işe baştan para harcamayın heleki benzinin 4.25 olduğu bu günlerde : )))) .

ben aslında içinde vahşi bir yarışçı yatan ama cebinde benzine verecek fazla parası yatmayan sakin bi kullanıcıyım :). normal şartlarda yakıt harcamamak için ekonomik kullanırım dolayısıyla chipin bu konuda bana fayda sağlayacağını bile düşünüyorum bazen de kaşınan arkadaşlar çıkıyor içimdeki vahşet uyanınca iyi şoförlük avantajımı kullanarak onları kaşıyorum ama chiplenirsem bir kaç modeli daha kaşıyabilirim :)

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aslında içinde vahşi bir yarışçı yatan ama cebinde benzine verecek fazla parası yatmayan sakin bi kullanıcıyım :). normal şartlarda yakıt harcamamak için ekonomik kullanırım dolayısıyla chipin bu konuda bana fayda sağlayacağını bile düşünüyorum bazen de kaşınan arkadaşlar çıkıyor içimdeki vahşet uyanınca iyi şoförlük avantajımı kullanarak onları kaşıyorum ama chiplenirsem bir kaç modeli daha kaşıyabilirim :)

Açıkçası havadan gelmiş bir para varsa elinizde deneyip sonucunu burda yazarsanız biz de öğrenmiş oluruz. Ama, turbo beslemesi olmayan atmosferik bir motorda tunning'le olacak artışı pek hissetmezsiniz. Fark olmaz mı olur, ama vereceğiniz para aldığınız sonuca değer mi?
Olayın "Para/Çokomel eğrisi" nin eğimi düşük olur.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
7-8 hp almak için ödenecek rakamı duyunca zaten muhtemelen vazgeçeceksiniz:D

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası havadan gelmiş bir para varsa elinizde deneyip sonucunu burda yazarsanız biz de öğrenmiş oluruz. Ama, turbo beslemesi olmayan atmosferik bir motorda tunning'le olacak artışı pek hissetmezsiniz. Fark olmaz mı olur, ama vereceğiniz para aldığınız sonuca değer mi?
Olayın "Para/Çokomel eğrisi" nin eğimi düşük olur.

işte ben de uzun zamandır bu eğrinin :) düşük kalacağını tahmin ettiğim için bu olaya hep bi tereddütle baktım ve denemiş olan arkadaşların fikirlerini almak istedim ama sanıyorum bi kobay bulamadık :) denemeye kimse cesaret edememiş galiba.

vectra100

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış araba almışsın alsaydın bir corsa opc bu dertlerle ugrasmazdın..:)