Corsa D hakkında...

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e hani vites basınç değişimi:)

O olay ya yok ya da standart modellerin dışında opc de fln mı var anlamadım. Yazdığım verileri internet teki kullanıcı kılavuzu ve elimdeki kılavuzu karşılaştırıp kontrol ederk yazdım kesinlikle eksik ve hata yok

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
servistede yok diyoralr zaten benim araç full dolanımlı en fazla p7ye kadar var

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kitapçıktada p7 var opcdede p7 vauxhall vxr var ingdeki eniştede ondada p7miymiş afl dahil herşey var onda

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O olay ya yok ya da standart modellerin dışında opc de fln mı var anlamadım. Yazdığım verileri internet teki kullanıcı kılavuzu ve elimdeki kılavuzu karşılaştırıp kontrol ederk yazdım kesinlikle eksik ve hata yok
vites basınç değişimi diye birşey yok zaten :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle birşey yok ve daha önce herhangi bir opel modelinde varolmadı :)

Haa illada var deniyorsa hepimiz izmirdeyiz yapalım bir corsa buluşması banada gösterin :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle birşey yok ve daha önce herhangi bir opel modelinde varolmadı :)

Haa illada var deniyorsa hepimiz izmirdeyiz yapalım bir corsa buluşması banada gösterin :)

bende gelirim valla bende ilk defa burda duydum c 180de vardı ama hiç öyle bir özellik yoktu:D

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde buluşma yapalım bence de arkadaşlar birbirimizden bir şeyler öğrenip modifiye ve bakım olaylarını konuşuruz.benim de bilenlerden yay jant chip ve lastik hakkında öğrenmek istediğim bir ton şey var.bu arada vites basınç değişimi dediğim olay o vitesteki gücün artırımı.yani basınç değişimi kelimesine takılmayın lütfen :) bana da servisteki bir eleman anlattı.Astra GTC lerdeki turbo boost mantığı gibi dedi.hem buluşmada da deneriz o muhabbeti :)

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tekrar denedim o ayarı arkadaşlar 1e aldım baya basarak kalktım sonra değiştirip 5 e aldım yine aynı ayarda basarak kalktım 1e aldığımda araç daha iyi kalkmıştı 5 e nazaran.bu arada bende p ayarları sırayla gitmiyor... p1,p2,p3,p5,p7,p6 yazıyor dediğim ayar da p5teymiş.p4 hatırlıyordum.yakında yağ değişimi için servise gittiğimde sorayım kafama takıldı paketlerle alakalı olabilir belki cosmonun enjoyun essentianın farklı olabilir.bir de bir şey daha sormak istiyorum size arkadaşlar.sizin de ecotec yazan ve kaydırarak çıkardığımız motordaki buji kapağının altında vauxhall mı yazıyor?arkadaşımda opel yazıyor bende vauxhall yazıyor çok ilginç bu adamlar bu arabaları kafalarına göre mi üretiyor napıyor :) gerçi yol tutuş malzeme kalitesi motor performansından falan çok memnunum da corsa dan corsaya sesin bile değiştiğini görünce insan biraz kafaya göre üretiyorlar heralde diyor :)

Drag10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tekrar denedim o ayarı arkadaşlar 1e aldım baya basarak kalktım sonra değiştirip 5 e aldım yine aynı ayarda basarak kalktım 1e aldığımda araç daha iyi kalkmıştı 5 e nazaran.bu arada bende p ayarları sırayla gitmiyor... p1,p2,p3,p5,p7,p6 yazıyor dediğim ayar da p5teymiş.p4 hatırlıyordum.yakında yağ değişimi için servise gittiğimde sorayım kafama takıldı paketlerle alakalı olabilir belki cosmonun enjoyun essentianın farklı olabilir.bir de bir şey daha sormak istiyorum size arkadaşlar.sizin de ecotec yazan ve kaydırarak çıkardığımız motordaki buji kapağının altında vauxhall mı yazıyor?arkadaşımda opel yazıyor bende vauxhall yazıyor çok ilginç bu adamlar bu arabaları kafalarına göre mi üretiyor napıyor :) gerçi yol tutuş malzeme kalitesi motor performansından falan çok memnunum da corsa dan corsaya sesin bile değiştiğini görünce insan biraz kafaya göre üretiyorlar heralde diyor :)
orjinal alman yada ilk üretimler oldugu için valuxel yazıyor olabılır bendede 2009 siyah corsa enjoy paket eco flex var sabah ilk işim ona bakmak olcak bu arada sormak istediğim birşey var bu ecoflexlerde 75 hp ve 95 hp arasındaki tek fark yazılım farkımı ???????