corsa d multimedya teyp sorunu yardım lütfen ??

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opcomdan veya tech 2 den multimedia sistemini iptal ettirmeyi deneyin birde.

dinex54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun

Benimki navix marka ve 9 aydır durum aynı 2 kez teybi değiştirdiler olmadı sürekli teyp susuyor ve eski teybi takıyorlar. Su anda direk bağlı yanı direksiyon kontrolü yok p.tesi getir yeniden yapalım ded,iler ama güvenemiyorum.

Hayır yet servis taktırmadım 1900 tl istediği için

evet arkadaşım benim de araç corsa d sorun aynı ne yaptıysam çöemiyoruz bu nasıl iş anlamadım :(((

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:30 ----------

opcomdan veya tech 2 den multimedia sistemini iptal ettirmeyi deneyin birde.
opcom nedir bilmiyorum ama tech2 ile orjinal teybi devre dışı bırakmıştık olmadı gene aynı sonra gidip servise eski haline getirdim buda çözüm deil bence

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşım benim de araç corsa d sorun aynı ne yaptıysam çöemiyoruz bu nasıl iş anlamadım :(((

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:30 ----------

opcom nedir bilmiyorum ama tech2 ile orjinal teybi devre dışı bırakmıştık olmadı gene aynı sonra gidip servise eski haline getirdim buda çözüm deil bence

Slmlr cavalier79 ve dinex Beyler,

Ben de 2011 Corsa D e Navix veya Navigold dedikleri 750-800 TL lik Navigasyonlu Multimedya taktırmayı planlıyorum..
Ancak sizin bu kendini kiitleme sorunu nedeni ile kararsız kaldım..

Sizler sorunu çözebildiniz mi?