corsa d piano black ön consol

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar son kararımı verdim ön konsolu ve direksiyon köşelerini piano black rengine boyatmaya karar verdim..aracım gri olduğu için havalandırma çercevelerinide parlak gri düşünüyorum..hem çok masraflı bir işlem değil hemde çok şık duran bir uygulama.

şimdi bu konuyla alakalı sizlerin yardımına ihtiyacım var.. konsolu kendim söküp parçaları kaportacıya boyattırmayı düşünüyorum.. teyp çevrevesini ve havalandırma çercevelerini kendim sökebilirim diye tahmin ediyorum ama direksiyon kenarlarını nasıl sökebileceğim konusunda yardımınıza ihtiyacım var. bi kaç yerde okuduğum kadarıyla kablosu çok kısaymış direksiyon göbeğini sökmek gerekebilir" diye yorumlar okudum sizin tavsiyelerinizide öğrenmek istiyorum. veya oraya hiç dokunmasammı !!

benim konsol
ve yapmak istediğim konsol (gid ekran hariç)

Ekli dosyalar

• ed.jpg
    ed.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 428
  • as.jpg
    as.jpg
    52.7 KB · Görüntüleme: 393

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bomba olur Murat Abi ;) yerinde karar..Gece siyah-radyo ve klima ışıklandırma renkleri kombinasyonu çok iyi olur..Hem de araç içine daha pahalı daha kaliteli bir hava katar kanaatindeyim..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çizikten geçilmiyor 1 ay sonra görüntü güzelde o hologramlar insanı deli ediyor

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bomba olur Murat Abi ;) yerinde karar..Gece siyah-radyo ve klima ışıklandırma renkleri kombinasyonu çok iyi olur..Hem de araç içine daha pahalı daha kaliteli bir hava katar kanaatindeyim..[/QUOTE

bende aynı şeyleri düşünüyorum serdar kardeşim :)ama nasıl uygulamam gerektiği konusunda kararsız kaldım. konsolu sökmeden kaplama yapılıyormu acaba ? yaplıyorsa ne kadar sağlıklı olur ? konsolu sökmek zormu kolaymı? gibi sorulara cevap bulmalıym :)
birde beni heyecanlandran şöyle bir şey var )
ZENEC ZE-NC5011D OPEL Astra (H) - Corsa (D) - Zafira Genel Özellikler Tanıtım Videosu - YouTube

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben ona özel ilgi gösterir ,gerekirse üstünü dantelle örterim :)

tozları silmemek gerek yoksa anasını ağlatıyor:) benimki orjinalden öyle fakat bizim oralar boya değil şefaf siyah gibi sökünce güneşe bakarsanız arkası gözüküyor:)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silikonlu boyalardan kullanılabilir ya da üzerine piano black yernie 3D carbon kaplama yapılabilir..Alternatif ;)

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki karbon yapilirken acaba konsol sokulecekmi? Ve ne kdr saglikli olur? Bende dusunuyorum yaptirmayi ama karbon yapilirken konsol sokuluyorsa boyatmak daha mantikli..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
direksiyondaki bölümleri sökmek için airbagi çıkarmak gerekiyor
kabloları çok kısa.normalde ne yerinden sökülüyor ne de geri takılabiliyor