Corsa d sarı plasti dip ayna kaplama ve şerit

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sarı plasti diple aynalarımın bir kısmını kapladım üstünede arabamın üstünde olan gri şeritten çektim bu sekilde plasti dipin açık kısımlarınıda kapladım. Uygulamayı beğenen arkadaşlar olursa elimde plasti dip mevcuttur. Mat sarı plasti dipin üstüne parlatıcı sıkılarakta daha canlı bir sarıda kullanabilir bu spreyde elimde mevcuttur. Yorumlarınızı bekliyorum :rakir::rakir::rakir:

74sj.jpg

pr0j.jpg

i74m.jpg

h701.jpg

95jc.jpg

pedh.jpg

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fena durmamış, tam İlker' in konusu bu :D

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön panjura da bi ufak sarı şerit fena olmazdı :)

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muazzam olmus acikcasi kardesim aman aynalari dokundurtma kimseye hocam :) Gri şeritlerde ayri bi hava katmis. bende mat kaplatmayi dusunuyorum bakalim :)

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muazzam olmus acikcasi kardesim aman aynalari dokundurtma kimseye hocam :) Gri şeritlerde ayri bi hava katmis. bende mat kaplatmayi dusunuyorum bakalim :)

bizim nalet olası aynalara kaplama olmuyor en azından uzun ömürlü. Bende plasti diple yaptım fotoraflarda yıkama sonrası çekildi poşet bağladım aynalara öyle yıkadım arabayı :D:D:D aynalarıda ıslak bir bezle sildim ama elimde baya bi sprey kaldı :)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lastiklere filan hiç dokunmayın böyle kalsın çok güzel olmuş maşallah

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim nalet olası aynalara kaplama olmuyor en azından uzun ömürlü. Bende plasti diple yaptım fotoraflarda yıkama sonrası çekildi poşet bağladım aynalara öyle yıkadım arabayı :D:D:D aynalarıda ıslak bir bezle sildim ama elimde baya bi sprey kaldı :)

o zaman surekli ustune dusmek lazim arabanin :) oda sıkıntiymis ...hayirlisi olsun insallah ne diyelim cildircam ya bana kimse evo lip bulmuyorr :D

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoş olmuş buna benzer bi şeyi bende planlıyorum, sadece bunlara ek opel amblemi de sarı yapılırsa çok hoş durur

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoş olmuş buna benzer bi şeyi bende planlıyorum, sadece bunlara ek opel amblemi de sarı yapılırsa çok hoş durur

onlarıda düşünüyorum ama söyle bir durum var panjur ve arkadaki opem amblemi ortası karbon kaplama panjurdaki ve arka amblemdeki yuvarlak kısımlarda siyah plasti dip kaplama siyah plasti diplerin üstü bant olmadan oraya uğraşarak bi maskeleme yapıp onuda yapıcam uğraştırı bi iş oldugu için cumartesi gününe bıraktım onu

yada oraya şerit yapıştırarak denicem

Son düzenleme: