Corsa D Zenec DVD - Navigasyon Sistemi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gece çalışıcaz sürekli şimdilik,bir iki gün gidip geleyim ortamı bir çözeyimde gel tabi,sürekli karşıya bollucaya geçiyorum,yol üstünde bir yerde buluşalım alayım seni bir iki servis atarız...

bu arada teybin tuner i tamir edilirmi ??

coach_crc41.jpg

teyp bu ama ekranı yok arabanın göstergesinde ekran...

ya şimdiden bişey desen bana ya

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
gece çalışıcaz sürekli şimdilik,bir iki gün gidip geleyim ortamı bir çözeyimde gel tabi,sürekli karşıya bollucaya geçiyorum,yol üstünde bir yerde buluşalım alayım seni bir iki servis atarız...

bu arada teybin tuner i tamir edilirmi ??

coach_crc41.jpg

teyp bu ama ekranı yok arabanın göstergesinde ekran...

ya şimdiden bişey desen bana ya

Hallolur, konuyu dağıtma :cool:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:15 ----------

paraya kıyıp CDC ekranla DVD 90 Navi almak lazım çalınmazda kimse dışardan farkını anlamayacağından ebayde ekran + teyp 770 euro DVD90 NAVI + CID +RGB + RAHMEN OPEL VECTRA C Entheiratet (Tech 2 cleared) | eBay bi çerçeve tamamdır bu iş.

Kesinlikle.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benimde bir sorum var bu bu tür doppel din leri taktiginizda bc ,menü,setting,vs,vs ayarlari ne oluyor.

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay önce navix corsa d için aldım, cihaz kapanma yapıyor, teypçiye gidince eski cihaz bağlayıp sonra navix takıyorlar gönderiyorlar 2 kere oldu garanti belgesindeki merkez servisi aradım, corsa d araçlarda bu sorun varmış kabul ettiler iade için bugün götürücem hiç tavsiye etmem.bilginize

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay önce navix corsa d için aldım, cihaz kapanma yapıyor, teypçiye gidince eski cihaz bağlayıp sonra navix takıyorlar gönderiyorlar 2 kere oldu garanti belgesindeki merkez servisi aradım, corsa d araçlarda bu sorun varmış kabul ettiler iade için bugün götürücem hiç tavsiye etmem.bilginize

Paylaşım için teşekkürler, cihazların uyduruk olması ve potansiyel hırsız durumundan ötürü projeyi iptal ettim zatten.

stonkeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
touch connect al ebaydan bundan iyi hıc yoktan orjınalı 450 euro gps anteni kablosu sadece usb/jack girisi alcan 100 tl 1 ayda gelıyor sıparıs verısen serviste

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
anten yükseltici ne ya bizim orjinal teyplere uyar mı

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anten yükseltici 2005 sonrası CC/CD/CDC serisi teypleri değiştirdiğinizde kullanamanız gereken anten çevirici aparat

pc5-90.jpg

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende necvox var bu anten çevirici veya yükseltici diyorlar ondan taktım bazı bölgelerde hala bazı kanallar parazit yapıyor çözemedik yıllar oldu hala kullanıyorum şimdi cyclone düşünüyorum cyclone kullanan varmı acaba tunerleri diyer çin malı cihazlara göre daha kuvvetli dediler ne kadar doğru merak ediyorum