::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak ; araçta zıplama var dimi hafiften .. çok dikkat etmen gereken birşey soyleyeceğim, virajlarda aracına fazla guvenme. eger stabil bir yol yok ise, viraj içerisinde kot farkı, iniş çıkışlar, zemin bozukluklarında, ummadıgın anda oyle bir zıplarsın ki yan şeritte bulursun kendini. aman arkadaşım çok dikkat et.
melih kardeşim,düşünmen yeter.Çok saol.ileri sürüş derslerimde o eğitimi de aldım.ama her zaman dikkat etmek lazım.can taşıyoruz içinde.;)

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
psssdt8.jpg

Camdan Çektim yağmurlu bir gündü.. Yağmur damlacıklarıda efekt gibi olmuş :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut : aracın çok guzel. benim aracıma da ne kadar benziyor. rengi olsun, jantları olsun :D

gordugum kadarıyla jantların 16, lastik olarak kaç ebat kullandın? benimkisi 205 40 16. ön takım sanki biraz zayıf kalıyor. yoldaki herşeyi hissediyorum. dolayısıyla 195 50 15 , hem yeni bir jant a hemde yeni bir lastiğe geçmeyi düşünüyorum..

Burakank: zıplama sorununa cozum bulabılırsen haberleşelim. bende aynı dertten muzdaripim ve çok şikayetçiyim. istanbulun yolları felaket. sen yine şanslısın Ankara dasın. yolllarınız bize gore muazzam. bende zıplama cok fazla var. beşik gibi sallanıyoruz arabada :) gerçi jantlarım da buyuk ve lastiklerimde yanakları çok dar. belki o yuzden darbe ememiyor. ama cok zıplıyoruz. haberleşelim..