::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut fotolar çok güzel,arabanın rengi can yakıyor.yaylarda iyi düşürmüş senin corsayı tam olmuş.maşallah kazasız belasız bin.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canavar canavar :D

Bi kaç fotoda kabak gibi kafam çıkmış koptum :kop::kop:

Gündüz fotoları gözükmüo umutcum.Bu yehhe hep böle yapıo isimde hayır yok zaten :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çağrıcım oyle ya biliyorum hep aynı şey oluyor :) imageshack de provienta web filter işyerinde... şimdi sana .zip olarak gönderiyorum mail adresine... yükleyebilir misin?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi tam giyindim çıkıyordum bankaya gidicem ordan şirkete ugrıcam.Sen at eve senden erken dönebilirim :) Ben yüklerim onları ;)

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar uzundur foruma giremedim. umarım herkes iyidir. Bundan sonra daha katılımcı olacağım. Herkese sevig ve saygılar.
Ayrıca fotolar harika ...

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralarda olmaya çalışacağım.

geçenlerde eşimi işe bırakırken bir vectra durdu yanımda camımı açmamı istedi. sonra benim corsanın arka tarafı gösterip foruma giriyon mu filan dedi. ben önce anlamadım bişe. trabzon da forum diye bir alışveriş merkezi açıldı ilk o aklıma geldi ve soru garibime gitti.

Sonra benim tam anlamadığımı görünce, arka camında varya o foruma giriyon mu dedi. ben de jeton anca düştü. :)