::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendimi tanıtmıştım ama yine tanıtayım, Merhabalar ben Kütahya'dan Stj Av Mustafa Argun 2 günlük Corsa D 1.4 Enjoy Sport sahibiyim. Kendisi benim ilk aracım olur. (öncekiler babamındı da:) ) Umut Karagün Bey buraya aracımın fotograflarını koymamı istemişti. Resimleri koymak için sayfayı açtım ama gördüm ki benim aracım sizinkilerin yanında çok basit kaçmış, neyse umarım beyenirsiniz. İlerleyen zamanlarda aracıma eklemeler, değişiklikler yapınca yeni resimlerimi eklerim. Tavsiyeleriniz bekliyorum. Resim cep telefonuyla çekildiği için kalitesi bayağı kötü çıkmış, kusura kalmayın.

SAYGILARIMLA.
maşallah kazasız belasız sürmelr

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam..

arkadaşlar sizden birşey rica etcem..

aracımın sis lambasının altındaki ampül sökme yerinin oradaki kapak düşmüş.. elinde fazla olan yada (tercihen Ankara) bana yollamak isteyen olur mu?

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
corsa2mc2.jpg

Photoshop ile sadece tavan'a cam filmi uygulaması ve kapı yan çıta iptalleri yaptım..
sizce nasıl duruyor, yapmalımıyım... ??
diğer herşey gerçek fotoğraf ( yani foto oynama yok )

corsa_irmscher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı çıta iptallerini yap derim, 5 kapı ve tamponda da çıta olduğu için ben yapamadım ama şuda aklında olsun koruma çıtası olmayınca kapıyı bakmadan açan dangalakların göçük oluşturması muhtemel, tavanı bende kaplıcam yaza girerken siyaha ama izmirde kaliteli malzeme bulamadım ist. dan alıcam tavanı siyah yaparsan camlarda flim isteyebilir bu arada b sutununu siyah kaplattını mı yoksa fotoş mu?

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut çıtaları sökme bence.kapıya zarar gelmesin..ayrıcan kapı kollarını boyatmak istemezmisin?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ümit B sütunu mat siyah film ile kapladık - fatoş değil yani..

tavan için parlak film araştırıyorum bende, ama halen kafamda soru işaretleri var tavan için,

burak, kapı çıtaları iptali iyi olacak gibi bakalım ama kapı kollarını boyatmayı pek de düşünmüorum çünkü arabada bir siyah/kırmızı uyumu var onu pek bozmak istemiyorum.. ama tamponlar makyajlı model olsaydı o zaman tüm çıtalar ve kapı kollarını boyatırdım.. bu tamponda boyatınca güzel olmuo onu da fatoş ile denemiştim :D