::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade güzellik kaşlar yakışmış çokda fazla bişi yok ama bazen az daha fazla eskiden farkına varmazdım ama az daha fazla gerçekten
yüksel yorumun için sağol kardeşim felsefelik bi yorum :) sade güzellik haklsıın ama fazla bişey yok derken sade olduğu için göze gelmeyebilir çünkü maddi ve manevi baya emeğim oldu ve hala devaö etmekdeyiz teşekkürler..
yakında bi güncelleme daha çekebilirm:D yay lı tesisatlı ve sisli xenon onlarda;)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksel yorumun için sağol kardeşim felsefelik bi yorum :) sade güzellik haklsıın ama fazla bişey yok derken sade olduğu için göze gelmeyebilir çünkü maddi ve manevi baya emeğim oldu ve hala devaö etmekdeyiz teşekkürler..
yakında bi güncelleme daha çekebilirm:D yay lı tesisatlı ve sisli xenon onlarda;)
abi öle demek istemedim afedersin fazla bişi yok derken eksiği yok fazlası var anlamında arabayı boğmadan gerçekten güzel işlemler yapmışsın hiç öle demek istermiyim elbetteki de maddi manevi bişiler olucak insanın arabasıyla arasında bağ olurmuş benim araba babamın üstüne umarım bende ilk arabamı aldığımda sizin arabalarınızla aranızdaki bağı kurarım tekrar kusura bakma :eek: zamanla tanırsınız beni zaten :good:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya Serkan, sis leri listenin en başına yaz, bu haliylede güzel olmuş güle güle kullan ama sisleri unutma :)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TEŞEKKÜRLER abilerim inşallah. saoğolasın yüksel kardeşim inşallah sende dilediklerin olur kusurluk bişey yok ortada yorumun için saol

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet serkan aganın arabası çok hoş sade..
Modifiye bence yakışırsa yapılmalı.. Modlucam diye arabayı heba etmemli..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
uvvvvvv serkanım aşmışın sen hayırlı uğurlu olsun diyeyim ben sana ozmn :):):)