CoRsA TEAM

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi akşamı birine fiyat verdim, biraz düşünüp haber edecek, benim açımdan güzel bir rakam, bakarsın göndeririz Corciyi, yeni bir Corci gelir.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç döşemeleri Comfort gibi olsa alırdım, ta öncedende alırdım. :D

Hedef Cosmo, Silverline yada Enjoy, hatta öncelik Sunrooflu olması. 4 kapılıya geçelim artık, daha öncedende kullandım 4 kapı Corci, onlarda keyifli araç. :rolleyes:

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
İç döşemeleri Comfort gibi olsa alırdım, ta öncedende alırdım. :D

Hedef Cosmo, Silverline yada Enjoy, hatta öncelik Sunrooflu olması. 4 kapılıya geçelim artık, daha öncedende kullandım 4 kapı Corci, onlarda keyifli araç. :rolleyes:

comfort olanlardan varda benim baktıklarımdan 1 tanesinde ama almadım ben mesela çoğunda abs yok.

4 kapılı iyidir. ben ucuz diye aldım bu arabayı :)

9 liraya broadway satılıyor halaa piyasada:)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comfort olanlardan varda benim baktıklarımdan 1 tanesinde ama almadım ben mesela çoğunda abs yok.

4 kapılı iyidir. ben ucuz diye aldım bu arabayı :)

9 liraya broadway satılıyor halaa piyasada:)

Konyada makyajlı broadvaylar 12-13 arası gidiyor, onların yanında Corci araba yav araba. :D

bana teyp ile arka pandizota 6x9 1 çift hoparlör lazım ( neden pandizota derseniz araçta zaten vardı kesilmiş pandizot boş durmasın diye takıcam )

varmı öneri model bilmem ne hı?

aşağıdaki teypten olabilir.

usb bellek ve iphone ile bağlanabileceğim bir cihaz olması daha iyi olur tabi

http://www.hepsiburada.com/liste/pi...=otpio1550ub&categoryId=26080&SKU=OTPIO1550UB

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...bcdmp3kumanda-2013-yeni-model-129221623/detay

Bende bunun bi önceki modeli 1450 var cdli kullanıyorum çok memnunum, bu yeni modeli sanırım, rakamda çok iyi al bence.

tmy3444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla makinaya bağlatınca hiç sorun çıkmıyo hiç bir sensöz arızası vermiyor katalizör boş durumda içini boşaltırdım sanırım ısı sensöründe bir arıza olsa hata verirdi diye düşünüyorum yoksa buna baktırmakta fayda varmıdır sizce