CoRsA TEAM

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ben 4-5 gibi giderim 7-8 cikarim.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi pazartesiler, artık ne kadar iyi bir pazartesi olabiliyorsa.. :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
daha simdi girebildim nete. eyvallah iyi dileklerin icin. umarim senin gunude guzel gecmistir.
corsalarimiza yapabilecegimiz basit birseyler varmidir acaba?
mesela arka cam silecegini ortada tutmak gibi# yada antenini balik sirti anten yapmak gibi. bunun gibi ufak maliyetsiz yada cok dusuk maliyatli ufak dokunuslar geliyormu akliniza?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben egzostu söktürdüm. istersen sana satabilirim. durumu gayet iyi. Caner biliyor.
picture.php

egzozlu vıdeosu varmı abıcım? duyabılırmıyım ne marka ve her devırde aynı sesımı verıyor? benım eskı aracımda oyleydı sankı muzık claıyorum her devırde aynı sestı yaa delırtıyordu benı bazen dusunuyordu baska yeremı baglı bu dıye :D fiyatı pmden yollarsanız sevınırım

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
egzostlu halinin videosu inan yok. hem benim araban dizel oldugu icin oyle benzinli gibi ses filan cikarmaz. ama ayni egzostan arkadasim 1.4 fiestaya takti. ciddi anlamda guzel bir sesi var. tok bir ses veriyor. hatta rolantide db si düsük lambo gibi sesi var. fiyatipm atiyorum. eger uyarsa almak istersen kromcu bir arkadasim var. senin icin kromlarini parlattiripda gönderirim.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha simdi girebildim nete. eyvallah iyi dileklerin icin. umarim senin gunude guzel gecmistir.
corsalarimiza yapabilecegimiz basit birseyler varmidir acaba?
mesela arka cam silecegini ortada tutmak gibi# yada antenini balik sirti anten yapmak gibi. bunun gibi ufak maliyetsiz yada cok dusuk maliyatli ufak dokunuslar geliyormu akliniza?

Düşük maliyetli ufak dokunuşlar ve değişiklik istiyorsun sen. :D

-Sileceği o şekilde tutman zor değil, sadece vidasını çözüp yeniden takman yeterli, ancak çalıştırmamak kaydıyla. :)

-Bahsettiğin tavan antenleri benimde hoşuma gidiyor, yakışabileceğini düşünüyorum.

Devamında ise senin araca ön tampon altı lipi değişikliği ihtiyaç bence, haftasonu kendi aracıma yeni lipini takacağım, aynı renk olmasından dolayı fikir olabilir sana. Tamponlarımız farklı olsada. :D

Ben şu konuda Corsa kullanıcılarından fikir almak istiyorum; Kaput maskesi, diğer adı 'Sütyen'. Sizce nasıl olur, kullanan varmı?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlardan değilde, sadece kaput kısmına göre olanlardan bahsetmiştim. :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu sutyen olayi fena parcalamis arabayi :(