Corsa_N

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÜNCEL HALİ 5. SAYFA SONUNDA

Herkese Merhaba,
1 hafta önce aldığım Corsa_N'ım
Ön-Arka Coilover,(şuan ailecek kullandığımdan dolayı fotoğraflardaki yükseklikte )
Angel Far,Mantzel,Powerbox,Chip,K&N Filtre,Son susturucu ve büyük kazanlı orta susturucu var şimdilik.
İnşallah yakın zamanda güncellemeler devam edecek :)
Saygılar...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni aracın hayırlı olsun Berkay, iyi günlerde kullan.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin Berkay. güle güle bin.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin. aracınız gerçekten çok diri görünüyor. ama ilk gördügüm profil resmindekine oranla yüksek duruyor.bunu coliover dediğiniz aletlemi ayarlıyosunuz?nasıl bir sistem bu biraz bilgi verebilirmisin?araca montesi nekadar? corsa c ye göre olanı varmı? birde bu mantzel dediğiniz şey nedir?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin. aracınız gerçekten çok diri görünüyor. ama ilk gördügüm profil resmindekine oranla yüksek duruyor.bunu coliover dediğiniz aletlemi ayarlıyosunuz?nasıl bir sistem bu biraz bilgi verebilirmisin?araca montesi nekadar? corsa c ye göre olanı varmı? birde bu mantzel dediğiniz şey nedir?

İrfan bey öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
-Coilover ayarlı amortisör sistemi.Aşırı detaylarını araştırmadım.Lastiği söküyorsunuz penseyle vida sıkıyomuş gibi düşünün.Onun özel alyanı var onunla isterseniz yerin dibine kadar indiriyorsunuz.İsterseniz yukarıya kaldırıyorsunuz...
-Mantzel dediğim parça manifold tur.Orjinalinde üst kapak ECOTEC yazılıdır.Benim üst kapak sonradan değiştirildi mantzel manifold eklendi 6750 devir kesici 7300 e çıkartıldı ve spor hava filtresi eklendi.Yani orjinali 90 hp olan aracım şuan çok çok farklı.780 Kg olmasından dolayı motorundaki ekstralarla çoğu araca şaka yapabiliyor.:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada coilover lar yurt dısından geldi.Genelde sanayide el yapımı yapıyorlar sadece ön taraf icin 400 500 tl alıyor amortisörcüler.Benim aracımda ön ve arka taraf komple ayarlı coilover var.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel araç :) yapılabilcekler yapılmış zaten. Sana güzel güzel binmek düşüyor galiba.Kazasız cezasız sürüşler. Bu arada berkay coiloverları kaça aldın?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel araç :) yapılabilcekler yapılmış zaten. Sana güzel güzel binmek düşüyor galiba.Kazasız cezasız sürüşler. Bu arada berkay coiloverları kaça aldın?

Teşekkür ederim sağol abi.Araba 6 yıldır tanıdığımdaydı,son 3 yıldır almak istiyordum fakat ne alacak maddi durumum ne de ehliyetim vardı.
Berat abi (arabanın eski sahibi) opelim net e üye zaten :) Bana kimsenin yapmayacağı abiliği yaptı.Buradan birkez daha teşekkür ediyorum. :) Daha 500 km önce yurtdısından hem ön hem arka taraf için coilover getirtti. 1000 TL yanlış hatırlamıyorsam.Yine yurtdışından tr de olmayan beyaz tabanlı yarım angel diye geçen farları getirtti. Bende şuan keyifle kullanıyorum. En güzel tarafı ise büyük motorlu ağır arabalar gelip küçümser gözle bakıyor sonra yetişemeyip sinir oluyorlar :)

Son düzenleme: