Corsama hız sabitleyici ve park sensoru taktırdım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sport sa ok onlarda aktiv edilebiliyor. njoy ve sportlarda sıkıntı yok...
essentia beklemeye devam :(
Ulan alt tarafı bir yazılım be.. kaç para lan bir yazılım güncelleme :)

benim araca sıfırdan yazılım yüklenmişti 80 tl fakat enjoy şasi nosu gerek:)

cavalier79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şansımı denemek istedim , Aracı aldığım İstanbul Gedizler servisini aradım , sordum oluyor sorun yok kolu değiştirip yazılım atıyoruz dediler . Kalın harflerle Esentia olduğunu ifade ettim. Sorun yok dediler 180 Tl . Bakalım neler olurcak.

Not: Teyp sebebiyle direksiyon kumandalarını geçici iptal etmiştik. 30 unda bunu yaptırıp değişim için gidicem.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şansımı denemek istedim , Aracı aldığım İstanbul Gedizler servisini aradım , sordum oluyor sorun yok kolu değiştirip yazılım atıyoruz dediler . Kalın harflerle Esentia olduğunu ifade ettim. Sorun yok dediler 180 Tl . Bakalım neler olurcak.

Not: Teyp sebebiyle direksiyon kumandalarını geçici iptal etmiştik. 30 unda bunu yaptırıp değişim için gidicem.

Yapamazlar aracımı aldıktan 3 ay sonra servise gittim ve bilgisayara bağlattım. Beyindeki özellik kapalı ve aktif edilemiyor. Ancak yazılım güncelleme gelirse olur dediler. Daha da güncellendiğine dair bir bilgi gelmedi. İnş olur o zaman giderz gedizlere yaptırırız bizde.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
benim araca sıfırdan yazılım yüklenmişti 80 tl fakat enjoy şasi nosu gerek:)

Şasi no bulurum da, vin code değişiminde benzinli dizel ayrımı var mı gibi bir sürü merak ettiğim şey var.

Yapamazlar aracımı aldıktan 3 ay sonra servise gittim ve bilgisayara bağlattım. Beyindeki özellik kapalı ve aktif edilemiyor. Ancak yazılım güncelleme gelirse olur dediler. Daha da güncellendiğine dair bir bilgi gelmedi. İnş olur o zaman giderz gedizlere yaptırırız bizde.

Ulan sırf senin için yukarıda yazdığımı kendi arabamda deneyeceğim.

cavalier79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı fikirdeyim , ama dediğim gibi yazılım ve kol dediler , ve inandırıcıydılar :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şasi no bulurum da, vin code değişiminde benzinli dizel ayrımı var mı gibi bir sürü merak ettiğim şey var.

Ulan sırf senin için yukarıda yazdığımı kendi arabamda deneyeceğim.

ALLA ALLA Hadi bakalım yap olursa bir ilki başarmış olarak Opel servislerine posterini yaptırcma senin :) imkansızı istedi zaman aldı... Opelim Alican diye :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ALLA ALLA Hadi bakalım yap olursa bir ilki başarmış olarak Opel servislerine posterini yaptırcma senin :) imkansızı istedi zaman aldı... Opelim Alican diye :)

Keşke aldığım kolu satmasaydım :D
Neyse aktif yazısını göreyim de kol olmasa da olur :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

serviste soteye yatıp aracı beklemek gerek o zaman benimki enjoy olduğundan ufo gören masum köylü gibiyim:)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
serviste soteye yatıp aracı beklemek gerek o zaman benimki enjoy olduğundan ufo gören masum köylü gibiyim:)

Operasyon başladı :)