Corsamı sattım kararsız kaldım lütfen yardım :S:S

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar bugün itibariyle imzamda görülen aracımı sattım 13000 tl ye şimdi aklımda 2 araç var birisi 94 model astra gsi birisi de 98 model m teknik 3.16i compact(tanıdığımızın bir aracı) çok kararsız kaldım.ev ahalisi astranın çok eski model olduğunu ve ileride satamayacağımı belirterek istemiyorlar ancak bmw ye sıcak bakıorlar.yalnız bmw 1.6 8v bir araç tek avanjı m paket olması 130000 km de bir araç araca baktırdığpımızda motoru tertemiz kasası ise bel altı temizlik boyalı fiyatı ise 13000 tl tanıdık olduğumuzdan dolayı.benim aklımda 94 model astra gsi da ama kararsız kaldım.sizce hangisi daha ağır basar biliyorum kulvarları farklı ama görüşleriniz önemli opelci kardeşlerim şimdiden teşekkürler..

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın temizi zor. bmw compact lar genelde temiz oluyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bence 2 sinide alma Sattığın araba 2000 üstü araba neden sene kaybediyorsun ki ?? Bence sattığın arabanın üst modeli almalısın.
Ne kadar iyi bakmışsa bakılsın. Bu sabancının müzesinden çıkma hiç kullanılmamış araba değil ya 14 yaşında şonuçta.
Bence model yükselt

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa dizelden sonra bu 2 aracta senı uzer yakıt konusunda

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece ve sadece tek bişey söylüyorum.Compact kadar dandik bi araba yok.Ne görüntüsü var,ne gidişi var..Atsan atılmaz satsan satılmaz bi araç yani.Kesinlikle tavsiye etmem.
GSİ a gelincede piyasada birçok gsi var ama iyileri çok iyi para zaten.Yinede karar sizin,başka ne tür araç düşünürseniz buraya yazın,işi bilenler yardımcı olur zaten..

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
94 gsi...

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar bitane gsi buldum zaten çok am çok temiz 3 parça boyalı sadece 197000 de corsayı satmamın neden vergisi ve birazda gençlik ve donanımlı araç istemem(sunroof,abs,vb) başka bişey değil model düşürmek tabiki akıl karı değil ama sonuç bu.haftada 200 km anca yapıyorum tamam araç az yakıyor ama vergisi 260 tl 6 aylık benzinliyle farkı kapatıyor ki 100000 kmye çok yaklaştı aracım dizel araçlar 100000 kmden sonra çok zor satılıyor nekadar isuzu motorlu olsada:S

Son düzenleme:
S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
200.000 km de araba alıp ne kadar temiz olursa olsun birde ona bir ton para harcayıp 250.000 de nasıl satıcaksınız???
yukarıda birisinin de dediği gibi compact bmw ler bmw nin yüz karasıdır. yaklaşmayın bile.
diğeri de bence çok gereksiz bi araba...
o paraya farklı bişeyler düşünmelisiniz bence...

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
197bın ıyı bı rakam arkadasında dedıgı gıbı cok zorlanırsın satarken