Çorum da en iyi Opel sevisi hangisi?

e19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özşeni iyi diye duydum

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çorumda opel ayfi özel servisine gidiyorum çokta menmunum ortam ve işçilik çok mükemmel bir keresinde yolda kalmıştım pazar günü heryer kapalıdır diye düşünürken plakalıktan telefonu aklıma gelmişti telefon ettiğimde pazar günü olmasına ramen hemen geldiler ve araçı orada tamir ettiler çok menmunum aklımdan şimdi bayada para isterler diye geçti ama düşündüğüm gibi olmadı işçilikleride çok güzel

efe sarıgül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyi özşen opel servisi

Ben sürekli aracımı ÖZŞEN OPEL servisinde yaptırıyorum diğer birkaç tane daha servis var denedim ama özşen deki hizmet kalitesini ve uygun fiyatı hiç bir yerde bulamadım en önemliside çok dürüstler. gereksiz parça değişimine gitmiyorlar ve çok modern bir servisleri var herkese tavsiye ediyorum

skutucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özşen'e güvenmiyorum.

Ellerinde 4 tırnak buji olduğunda orjinal bu diyorlar.ellerinde 2 tırnak olduğunda hayır orijinal bu diyorlar.arızayı sölüyorsun.şunlar şunlar değişecek diyorlar.tamam diyorsun aynı arıza devam ediyor.parça değişti geri sökülmez diyorlar.

kemvol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar en iyisi yetkili servise gitmek bence. ben çorumda 2 3 ayrı özel servise gittim memnun kalmadım. belki maddiyat olarak biraz fazla vereceksiniz fakat hiç değilse işin ehline yaptırmış olacaksınız.

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özenclerin biraz altınsa fatih usta var BOZACI OPEL.surekli oraya giderim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayfi otomotiv i kotulemek istemem ama acayip ucuk fiyatlar vermisti bana bende bir daha gitmedim :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi