cosmo gündüz ledi sorunu

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cosmo gündüz ledi sorunu

GNSpower link' Alıntı:
Dostum sence bu bizim normal farlara olur mu?

Doğan kimi olur diyor kimisi de olmaz. Linkteki arkadaşı arayıp sormak en güzeli. Ve o arkadaş çok tecrübeli, bir sürü sorunsuz uygulaması var. Farın iç yapısı kurtarırsa illaki olur. Sen burada olsan veya ben izmir de alır denerdik. Neticede 100 lira, kaç km lik benzin ki  evill2

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Doğan kimi olur diyor kimisi de olmaz. Linkteki arkadaşı arayıp sormak en güzeli. Ve o arkadaş çok tecrübeli, bir sürü sorunsuz uygulaması var. Farın iç yapısı kurtarırsa illaki olur. Sen burada olsan veya ben izmir de alır denerdik. Neticede 100 lira, kaç km lik benzin ki  evill2

Emre dikkat edersen ilanda arızalı far'ın içinden çıkarıldığı söyleniyor yani far zaten haşat olmuş ordan çıkarılır tabiki farıda açabilirsin fakat açılmazdan kasıt bu iş daha kötü sonuçlar doğurabilir bu anlamda ben afl far içinde bu işlemin yapılmasının zor olduğunu düşünüyorum ayrıca Bülent'in verdiği linkteki yeri aramıştım far temizliği için ama AFL farı açamam demişti adam.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Emre dikkat edersen ilanda arızalı far'ın içinden çıkarıldığı söyleniyor yani far zaten haşat olmuş ordan çıkarılır tabiki farıda açabilirsin fakat açılmazdan kasıt bu iş daha kötü sonuçlar doğurabilir bu anlamda ben afl far içinde bu işlemin yapılmasının zor olduğunu düşünüyorum ayrıca Bülent'in verdiği linkteki yeri aramıştım far temizliği için ama AFL farı açamam demişti adam.

Açılması, riski tabi kişinin kendi bileceği bir durum. Ama açılamayan bir far için iç aksamın satılması da mantıksız. Bu arkadaş çıkmacı değil sadece, bir sürü uygulaması var farklı. Ben kendim Toyota nın açılmaz diye çöpe attıkları farını açtım. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede acilamayan far yoktur.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adam harbiden yapmış ama o kadar iş yapmak birde zarar vermeden çok riskli bende öyle birşey olsa hiç bulaşmazdım çok zor tehlikeli yanlış birşeyde yanma riskide var...