dbilas egzantirik kasnak headers

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berat akşam alcam montajdaydı ondan sonra dyno çıkıp değişikliklere bakacaklardı yazılım işi canımızı sıkıyor. direk custom yazılım yapıp atılacak bir chip değil sanırım box alıp boxta oynama yapıp öyle bırakıcaz. hibritmimiş silikonmuymuş felan filan beyin

anladım allah kolaylık versin bi araştırma yaparız nasıl olur diye. bu kadar parça takıldı alt yapı hazır şimdi onları işletecek sey yazılım çok çok iyi olmalı...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah .. box la falan ugraşma sana lazım olan tek şey remap. remap i de ben yaparım diyenlere yaptırma sakın. piyasada cok akbaba var. pm liyorum gerekli isimleri

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol chatin. beyin hiçbir şekilde okunamıyor yazılıma ulaşamıyoruz o yüzden box var. son durum şu. blu print ,kapak taşlama box yazılım, sert subab yayları araca uygulandı.zaten mantzel üzerindeydi. boğaz kelebeğinide taşladık. egzantirik ve kasnak kısmını iptal ettik. bu şekilde 120-125bg civarında. headresa gelince ses çok fazla verdiği için sökme ihtimalim var hanım aforoz etti beni:) sesi azaltabilirsem kalıcak yoksa katalitiği geri takıcam. 120-125bg de tatminkar oldu. egzantirik derecesi çok yüksek olduğu için rölantide sıkıntılı çalışıyor. ama giderken yolda muhteşem saat gibi bunun dışında hiçbir sıkıntı yok aslında

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol chatin. beyin hiçbir şekilde okunamıyor yazılıma ulaşamıyoruz o yüzden box var. son durum şu. blu print ,kapak taşlama box yazılım, sert subab yayları araca uygulandı.zaten mantzel üzerindeydi. boğaz kelebeğinide taşladık. egzantirik ve kasnak kısmını iptal ettik. bu şekilde 120-125bg civarında. headresa gelince ses çok fazla verdiği için sökme ihtimalim var hanım aforoz etti beni:) sesi azaltabilirsem kalıcak yoksa katalitiği geri takıcam. 120-125bg de tatminkar oldu. egzantirik derecesi çok yüksek olduğu için rölantide sıkıntılı çalışıyor. ama giderken yolda muhteşem saat gibi bunun dışında hiçbir sıkıntı yok aslında

katın yerine susturucu koyman lazım katı takarsan aldığın parçaları söküp çöpe at daha iyi. susturucu şart zaten.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan abi 41 kere maasallah, kazasiz belasiz en guzel gunlerde kullanirsin insallah :)

tlf da dedigim gibi, dereceliyi tak abi..takmassan uzulurum sonra :) ama 2 ay sonra ama 3 ay sonra..:);) remap icinde o zaman a kadar eller pamuklasir...
yenge artık TR nın en guclu 1.6 atmo Vectra C sine alısır abi :D:D:D

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa chiple başka uğraşma senin motor bayağı karışık dizellerde enjektör vardır o yüzden sanmam

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoooo uğraşmadığımız bişeyi kalmadıki turboyu büyütseydim tek olucaktım ama olmadı :)