Değişik bir ses

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Değişik bir ses

Şu sesi video ile veya ses dosyasıyla dinlesek :) valla anlamadım

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracin elektronik aksamindan geliyor, sensorler ve beyinlerin cikardigi bir ses. Aracin uyanik oldugunu anliyoruz. Mesela araci kilitleyin yaklasik bir dakika sonra bagaj acma tusuna birkac kez basin, arac hirsizlik tesebbusu olarak algiliyor orta konsoldaki isiklar yaniyor alarm varsa otmeye basliyor. Bundan sunu anliyoruz birkez daha opel her donanim icin ayri beyinler ayri tesisatlar uretmemis misal alarm icin beyin uygun ancak sensorleri yok, cosmo olamayan aracin afl tesisati cekili ama sensorleri yok. Tpms(lastik basinc gostergesi) beyin bu sisteme uygun ancak sensorleri yok vb. Hatirliyorsaniz Editionda vites alti led hazirda duruyordu soketini bagladik calisti. Yine editionda arka kapilarda hoparlor yok ama tesisati cekilmis duruyor.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En iyisi ben bir video çekip paylaşayım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizel gibi çalışıyor ve horulduyor.bende kesinlikle böyle değil gayet sessiz çalışıyor

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ses bu araçtan nasıl çıkıyor? Ya da o nasıl bir kamera?

Benim bahsettiğim ses bu değil, araç çalışır vaziyette değilken çıkıyor benim bahsettiğim elektronik ses.

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lg g2 nin kamerası  ;D kapalı garaj ve aracın soğuk olmasının duyulan seste etkisi var. aracın rolantisi normale döndükten sonra videonun yarısından sonra daha net duyulan bi vınnnnnn gibi bi ses var benim bahsettiğim bu ses. yaklaşık 2 dk çalıştıktan sonra ses kayboluyor. ama sıkıntı olduğunu düşünmüyorum yoksa 2 yıldır başka belirtileri de çıkardı heralde

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın egzoz sesinden pek bişey anlaşılmıyor ama bi ara yaklaştırdığınızda ince bir ses vardı o ses olması gerek ben bugün video çekebilirsem koyacam.