Dehşete Kapıldım!!!!

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
oralara lafımız yok tabi:D keserler adamı:D

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarayı bu yüzden sevmiyorum,1980 li yıllarda ilk geldiğimde neyse şu anda daha da fazla çirkinleşti,aynı olayları geçen sene çayyolu konutkent 2 bölgesinde tartan pistte koşarken bayanlara sataşarak ta yapmışlardı.Eleştiride bulunan arkadaşları da anlamıyorum,hep vurmak kırmak ,kardeşim bu ülkenin kanunları sizi bağlamıyor mu,siz bunu yaptığınızda o yaratıklardan ne farkınız kalır?

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğit eğit nereye kadar gömeceksin bunları gübre olacak hiç olmazsa toprağa yarar ama sabuna karşıyım.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a takımını ilk sizden duydum ve aklıma iranda ''açık'' giyindiği için yüzüne kezzap atılan genç kızlar geldi. neyse; insanlarınıza gelecekle ilgili umut aşılamazsanız, günlük yaşamaya iterseniz olacağı budur. yöneticilere kızanlara ise, biz neysek o nu seçiyoruz derim başka da bişey demem.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
a takımını ilk sizden duydum ve aklıma iranda ''açık'' giyindiği için yüzüne kezzap atılan genç kızlar geldi. neyse; insanlarınıza gelecekle ilgili umut aşılamazsanız, günlük yaşamaya iterseniz olacağı budur. yöneticilere kızanlara ise, biz neysek o nu seçiyoruz derim başka da bişey demem.

Burada bile sorsan büyük çoğunlık biz oy vermedik edebiyatı yapacak. Matematiksel olarak, yaklaşık her iki kişiden biri bu iktidara oy verdiğine göre, ya bu ülke vatandaşlarının yarısı acı çekmekten zevk alıyor ya da bu oylar uzaydan geldi.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada bile sorsan büyük çoğunlık biz oy vermedik edebiyatı yapacak. Matematiksel olarak, yaklaşık her iki kişiden biri bu iktidara oy verdiğine göre, ya bu ülke vatandaşlarının yarısı acı çekmekten zevk alıyor ya da bu oylar uzaydan geldi.
:D:D aynen abi bende sizin gibi düşünüyorum bizim insanımız acı çekmekten hoşlanıyor :D:D

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Böyle olduğuna inanmak istiyorum...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hertürlü malıma ve yakınıma, şahsıma kastı olan veya zarar vereni yakaladığım yerde perişan edecek kadar hırpalarım. yılların öfkesini çıkarırım.

Siyasi olarak bile yapanın yanına kar kaldığı bir hukuk sisteminde biraz kendimiz duyarlı olup gerekeni yapmalıyız.

Hiç sevmem kendisini ama İsmet İnönü nün söylediği bir söz bizim durumumuzu özetliyor; "Bu ülkede namuslular namussuzlar kadar ceur olmadıkca huzur ve düzen, koruyamazsınız."

Artık insanımızda aman bananecilik almış yürümüş korkudan veya sistemin yıldırmasından dolayı. yani adamı görüyosun araca girmeye çalışıyo yada camını kırıyo-taşlıyo v.s. napacaksın polisi arayıpta? hırsız polisi beklemiyorki. en erken 15 dk da geliyor polis efendiler. hatta çoğu zaman araçta mazot yok bile diyebiliyor karakol polisleri. hırsız herşeyi biliyor zaten:D

en güzeli elemanı iş üstündeyken yakalayıp (kimin malı olursa olsun zarar verdiği) evire çevire dövüp ondan sonra polisi arayacaksın. şikayetci olmaya kalkarsada düşmüş kafayı gözü yarmış yardım için kaldırdık dersiniz:D