direksiyondaki tuş takımı çalışmıyor?

maviay_67

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2009 cti astra sedan arabam var direksiyondaki tüketim degerlerini gösteren aşagı yukarı tuşu basmıyor birde ses açama kapama tuşu ses alçaltıyor ama yükltmiyor sorun ne olabilir?

serdal1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim teypde de aynı sıkıntı var.elektronik devreler için yağsız temizleme spreyleri var.o işe yarıyor ama bi süre sonra yeniden yapıyor.en güzeli düğmenin sökülüp güzel bi temizlenmesi.ama sprey yapacaksan mutlaka yağsız olmasına dikkat et yoksa daha beter olabilir.bazı bilgisayar ve elektronikçilerde olması lazım.philips temizleme spreyi var.iki renk kırmızı ve mavisi var.kırmızı olan yağlı mavi olan yağsız.mavi olanını almalısınız.iyi forumlar.

maviay_67

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
cim modülü vs diyorlar onla alakası varmıdır acaba?aşagı yukarı tuşlarında temassızlıkmı var?

serdal1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar işin inceliğini bilmiyorum.benim dediğim olay düğmenin pislik ve yağdan dolayı görevini yapamaması.tabii problem daha büyükte olabilir.ama dediğim yöntemi yapmak sana fazla bişeye mal olmaz.o spreyler bildiğim kadarıyla 10-15 tl civarı.ama düzelmesse dediğin gibi olabilir.Hiç anlamıyorsan bazı büyük oto elektrikçi,lerdede bu spreyler var.onalara yaptırırsın.