direksiyondan kumanda sonradan takılabilir mi?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sandığnız kadar basit bi olay değil + Kumanda işi çözülse bile ki zor senin sony teybinin arka soketinde kontrol için giriş olması gerek. Olmayan birşeyi olmayan girişe baglayamazsın..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=32451

Senin için en optimum çözüm Orjinal teybi kullanmıyosan sony teybinin uzaktan kumandasını kullanmak. Varsa tabi. Ha illa dreksiyondaki tuşları kullanıcam diyosan teybin uzaktan kumandasını parçalayıp dreksiyonun içine tuşlara monte etmek. Oda Emek ve ince işçilik gerektiren bi ugraş herkes yapamaz.
uzaktan kumandası var. onu dağıtıp direksiyona takmak benim yapamacağım birşey. zaten bir tane sustalı anahtar alıp içine alarmın devresini takarım diye düşünüyordum. ama 1 tane sustalı anahtar bir tane de alarm kumandası parçalamış oldum hevesim kırıldı elektronik modifikasyonlara karşı. anlaşılan öle boş boş duracak direksiyonda tuşlar :) bari onların ışığı nasıl yanacak onu becerebilir miyim?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
dedim ya yukarıda ditreksiyondaki GND ucunu ŞASEYE
Tuş Led lerinin baglı oldığı ucu da teybinizin power anten çıkışına baglayın. teybi açınca dreksiyondaki ledler yanar. Bence almışsın madem kabloları dediğmgibi götür teybin arkkasına bagla. yerinde dursun hiç olmazsa.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
bazen ingiltere ebayda denk geliyorum sürekli alışveriş yaptığım güvenilir satıcılar kumandalı ve hava yastıklı astra vectra dreksiyonu satıyorlar. ama logo malum vauxhall. geçen gün böyle bir astra dreksiyonuna 8 paund verdim başkası 9 paund verdi ihtiyacım olmadığı için teklifi ilerletmedim ama tavsiye ederim çok ucuz.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen ingiltere ebayda denk geliyorum sürekli alışveriş yaptığım güvenilir satıcılar kumandalı ve hava yastıklı astra vectra dreksiyonu satıyorlar. ama logo malum vauxhall. geçen gün böyle bir astra dreksiyonuna 8 paund verdim başkası 9 paund verdi ihtiyacım olmadığı için teklifi ilerletmedim ama tavsiye ederim çok ucuz.
bende aynen böle aldım zaten. bakalım adam yollar umarım. ingilteredeki arkadaşıma yollattım direksiyonu daha yollamadı adam. arkadaşım gelirken getircek gümrükten geçmeyebilir diye korktum da böle yaptım :)