dıt dıt sesı

DOĞANAY06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar benım eskı kaset çalar teypımde radyo çalarken bazen dıt dıt dıye ses yapıyordu çogunlukla anayollarda gıderken yenı teyp çalınınca pıonner 2900 aldık ama o sesın nasıl çıktıgını bulamadım ayarlarını bulamadım acaba aranızda bılen var mı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıt dıt sesmi lazım

sesin ne işe yaradıgını biliyomuydun?

bazı teyplerde otomatik haberleri açma özelligi var dıt dıt ypar onun dısında dıt sesi bilmiyorum

pioneer 2900 unda en üst sağdaki tus belki dıt a yardımcı olur ta/af mi neydi adı

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde yeni teyplerde bulunan sinyal kalitesi düşünce otomatik radyo istasyonu arama özelliğinden de olabilir...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
slm arkadaşlar benım eskı kaset çalar teypımde radyo çalarken bazen dıt dıt dıye ses yapıyordu çogunlukla anayollarda gıderken yenı teyp çalınınca pıonner 2900 aldık ama o sesın nasıl çıktıgını bulamadım ayarlarını bulamadım acaba aranızda bılen var mı
rds varsa AF VE TA acarsan sinyal sesını alırsın trafık anoslarını acıl haberlerı verıyor hesapta :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birtek İzmir otobanında uzun bir tünelden geçerken duydum öyle bir anons :D ilk önce anlamadım sonra adamın hız sınırı hakkında ileri geri konuştuğunu duyunca kapattım radyoyu :D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rds trafik durumu veya haber