Dizel Arac Dikkat Edilmesi Gerekenler!

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km takıntısı dizellerde var olması lazım diye düşünüyorum çünkü örnek olarak 500 MT koşan biri ile 3 km koşan bir kişinin yorgunluğu aynı olamaz
Ama önceki aracım dizeldi 160000 de almıştım gönülsüz almıştım çünkü bana göre km yüksekti ama bir yıl kullandım yağ değişiminden başka bi masraf çıkarmadı
Ama maalesef satarken 300000 km den düşürüldüğünü öğrendim yüklü bi zararla sattım

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km takıntısı dizellerde var olması lazım diye düşünüyorum çünkü örnek olarak 500 MT koşan biri ile 3 km koşan bir kişinin yorgunluğu aynı olamaz
Ama önceki aracım dizeldi 160000 de almıştım gönülsüz almıştım çünkü bana göre km yüksekti ama bir yıl kullandım yağ değişiminden başka bi masraf çıkarmadı
Ama maalesef satarken 300000 km den düşürüldüğünü öğrendim yüklü bi zararla sattım
En korktugum sey. Bugun iste micra bakmaya gittim. Yazan sag 2 kapi lokal idi. Ciziklerden oturu. Aboooo bir gittim gorusmeye kaput, tavan, bagaj haric komple boyali cikti. Haydaaa. Arkama bakmadan ciktim. Fiyati da piyasaya fiyatiydi. Asagida olsaydi killanacaktim.
Neyse adam insafli cikti herseyini anlatti. Suan ki aracimi da zaten ondan almistim.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En korktugum sey. Bugun iste micra bakmaya gittim. Yazan sag 2 kapi lokal idi. Ciziklerden oturu. Aboooo bir gittim gorusmeye kaput, tavan, bagaj haric komple boyali cikti. Haydaaa. Arkama bakmadan ciktim. Fiyati da piyasaya fiyatiydi. Asagida olsaydi killanacaktim.
Neyse adam insafli cikti herseyini anlatti. Suan ki aracimi da zaten ondan almistim.
Araç alırken mutlaka yetkili servis kayıtlarına bakılmalı sonrada detaylı expertiz yaptırmalı sanayi ustaları hepsi değil ama çoğu ilgilenmiyor

Son düzenleme:

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz once nissan micra 1.2 baktim. Hiiic icime sinmedi. Nasil olacak bu is hic bilmiyorum.
Bizde Micra var, neyi begenmediniz?

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: volkan1

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaput, tavan, bagaj haric komple boyali cikti.
Bagaji simdiki aracin yarisi kadarmis. Ondan dolayi. Yoksa ici guzeldi. 2013 modeldi. Beyazdi.
Biraz yalıtımı zayıf onun haricinde mükemmel bir bayan arabası, manevrasi, kıvraklığı çok iyi.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz yalıtımı zayıf onun haricinde mükemmel bir bayan arabası, manevrasi, kıvraklığı çok iyi.
Biz yazin hep cadir yapariz. Cadir, sandalyeler, masa, devasa soguk canta derken o bagaj bize yetmeyecegi cok acik.
Yoksa ic olarak cok begendim. Cool.

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz yazin hep cadir yapariz. Cadir, sandalyeler, masa, devasa soguk canta derken o bagaj bize yetmeyecegi cok acik.
Yoksa ic olarak cok begendim. Cool.
Evet yetmez, bu araç daha çok şehiriçi kullanımı, evin ikinci ya da ilk araba olmak içim tasarlanmış, hanımlar çok beğeniyorlar, aile kullanımına da gelir ama yetmez.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yetmez, bu araç daha çok şehiriçi kullanımı, evin ikinci ya da ilk araba olmak içim tasarlanmış, hanımlar çok beğeniyorlar, aile kullanımına da gelir ama yetmez.

Ikinci arac olacak ama digeri de cok buyuk sayilmaz. Clio 3 kasa var.
Ben suan astra hb kasasindan memnunum. Kucuk degil. Tekrar aynisinin dizelini istiyorum. Esim istemiyor.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bir tane 2011 model 1.3 buldum. Exper raporunu gonderdi. Birsey sormam gerekiyor. Enjektorler kontrol, yag bosaltma tipasi sizdiriyor yaziyor. Onu sordum, terletme imis. Tamir ettirmis sonra. On taraftan vurmus. Serviste sol far, sis far ve cercevesi, on tampon izgarasi, panjur nikelaji, dis isi sensor, panjur kopugu, degismis.
2012 yilinda 1563 tl tramer var.
Elektriksel kontrolda, ariza tespit edilememis yazilmis. Hersey aktif.
Fren testleri iyi,
Dingil degerleri 0 sapma yok.
Yukaridaki saydigim islemler icin kaput sokulup yeniden takilmis. Orijinal.
Sag ve sol ust camurluk vidalari ayar icin oynanmis. On arka tampon cizikler mevcut.
Sag arka camurluk hasarli yaziyor.
Tum detaylar bunlar.
99 bin km de.
2011 model
1.3 enjoy plus. Otomatik