dünyada bir ilk

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
geçen yıl bir yarışma için yaptığımız il ve bölge derecesi aldığımız ve bir yıldır yayın hayatına devam eden Türkiyenin ve dünyanın görme engelliler için dizayn edilen ilk ve tek web sitesi www.seslegorme.com güncellenmiştir. fikir ve yorumlarınız benim için çok değerli zira sitenin yapılması konusunda kifikir bana aitti ve işin mutfağındada çalışıyoruz tabi...

olumlu olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Sorgun Anadolu ticaret Meslek lisesi ingilizce öğretmeni
Mustafa GÜNEŞ

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle engelli vatandaşlarımıza yeterince özen gösterilmiyor ülkemizde bu noktada hassalığınızdan dolayı tşk. ediyorum..
site güzel düşünülmüş ancak sabah haberlerinde günlük gazete başlıkları okunuyormuş hissi uyandırdı bende belki biraz daha kapsamlı bilgi içerebilir
ellerinize sağlık....

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam haber başlığını duyunca tıklarsanız haberin gerisini okumaya devam ediyor

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görme engelliler için iyi bir hizmet gibi duruyo..biraz baktım siteye hatta bi ara gözlerimi kapatıpta denedim..mantık güzel..umarım zamanla gelişip ünlü haberportalları kadar geniş içerikli bi site olur..emeği geçenlere saygılarımı sunuyorum...

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenin daha fazla engelli insana ulaşabilmesi içn neler yapılabilir en büyük sorunumuz bu aslında biz ne kadar çok engelli insana ulaşabilirsek onlarıın eleştirilerine göre siteye yön vericez...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa eline sağlık arkadaşım...:good:
Elimizden gelen bişey olursa biz de yardımcı olmak isteriz....İnsan ne oldum değil ne olacağım demeli...Allah korusun ama bizde o duruma düşebilirdik, düşebiliriz de...İnsan bi organını kaybetmeden değerini anlayamıyor tabii..Hayat kavgası içerisinde engelli insanlarımızı unutuyoruz...Duyarlı olmak lazım...Tekrar tebrikler, teşekkürler...:good:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam elinize sağlık daha geliştirilebilir tabiki ama ilk adım çok başarılı bence

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeklerinize sağlık..