Easytronic aracımı manule çevirme projesi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam hayırlı olsun. Hep merak etmişimdir. Rusların opele karşı bayağı ilgileri var sanırım. Ben araçla ilgili ne ararsam arayım rusça arıyorum. Sayısız uygulamalı kaynak çıkıyor karşıma. Bizim burada 20 yıllık opel ustalarına bir şey soruyoruz ilk defa duymuş gibi davranıyorlar. Sanırım oralarda bu tür işleri yapmak daha kolay. Keyifle binmenizi temenni ederim.
Burada da yapılır önemli olan usta iyi olmalı ahmet üstadla çok bilgi alışverişi yaptık parçaları temin etmek orada daha kolay buraya göre daha bizim parçacılar bağzı parçaları bilmiyor

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Burada da yapılır önemli olan usta iyi olmalı ahmet üstadla çok bilgi alışverişi yaptık parçaları temin etmek orada daha kolay buraya göre daha bizim parçacılar bağzı parçaları bilmiyor
Hocam,dediğiniz gibi, burada usta da ilgilenmiyor bir hukukunuz falan varsa belki yardımcı oluyorlar. Onlarda haklı aslında böyle işler yapacaklarına iki buji değiştirse ampul değiştirse daha çabuk daha çok para kazanıyor. Benim gördüğüm avrupanın tamamı ile özellikle Rusyada insanlar genelde kendileri yapıyorlar müsait yerleri var, olanakları bizden çok daha iyi o sebeple daha keyifli işler çıkıyor ortaya.

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hocam hayırlı olsun. Hep merak etmişimdir. Rusların opele karşı bayağı ilgileri var sanırım. Ben araçla ilgili ne ararsam arayım rusça arıyorum. Sayısız uygulamalı kaynak çıkıyor karşıma. Bizim burada 20 yıllık opel ustalarına bir şey soruyoruz ilk defa duymuş gibi davranıyorlar. Sanırım oralarda bu tür işleri yapmak daha kolay. Keyifle binmenizi temenni ederim.
Çok teşekkür ederim inşallah . Aynen öyle buradakiler bilgili. Oda herkezin küçük yaşta kendi Garajlarında araçlarını kendileri tamir etmesi ile başlıyor. Bütün yaptıkları işleri tek bir forumda herkes paylaşıyor . Herkes birbirie yardımcı oluyor. Sokakta garajın içinde birisini tamir yaparken görsün hemen yanına koşuyor yardımlaşmayı çalışıyor . Birde Gerçekten Opeli çok seviyorlar

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg ve omeroz

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Aynen kaan üstadla çok yardımlaştık . Her gün yolda kala kala onunlada sohbet koyulaştı 😂

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynen kaan üstadla çok yardımlaştık . Her gün yolda kala kala onunlada sohbet koyulaştı 😂
Aynen öyle oldu eni sonu düz vitese geçiş yaptın ama 🤣

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ama iyi oldu. Hahhaha aklımda birşey daha var aslında birisi demişti ilk sayfada volant oynarsa sabit yap diye . Bizimki oynar volantmı acaba

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
İçim rahatladı üstad 😂

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu prça konsol benim kırıktı öncesinde bende komple set olarak değiştim . Ayrıca nedense bu yeni aldığım konsolun içinde aşırı bir yalıtım var sanırım eski sahibi yapmış ama hoşuma gitti bu arada son hali . 😂 sadece gösterge kaldı

Ekli dosyalar

• F94C9A9E-E28A-40E0-A341-67CA25CE02A6.jpeg
    F94C9A9E-E28A-40E0-A341-67CA25CE02A6.jpeg
    43.2 KB · Görüntüleme: 18
  • 35413EFF-AD33-4091-BCEC-410A184A416B.jpeg
    35413EFF-AD33-4091-BCEC-410A184A416B.jpeg
    46.9 KB · Görüntüleme: 18
  • Beğen
Tepkiler: 06Berkay

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Çok teşekkür ederim inşallah . Aynen öyle buradakiler bilgili. Oda herkezin küçük yaşta kendi Garajlarında araçlarını kendileri tamir etmesi ile başlıyor. Bütün yaptıkları işleri tek bir forumda herkes paylaşıyor . Herkes birbirie yardımcı oluyor. Sokakta garajın içinde birisini tamir yaparken görsün hemen yanına koşuyor yardımlaşmayı çalışıyor . Birde Gerçekten Opeli çok seviyorlar
Şu olayı uzun zamandır bende düşünüyorum. Kendime ait küçük bir garaj yapıp tüm ekipmanlarımı oraya koyup hem aracımla ilgilenmek hem de zaman geçirmek en çok yapmak istediğim şeylerden biri. Geçenlerde bir araç görmeye gittim samandıra yakınlarında. Adamın tam da deiğim gibi bir yeri vardı. Evinin altına küçük bir garaj yapmış bir de ekstra lift koymuş, görünce o kadar özendim ki. Kimbilir neler çıkarıyordur orda. :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34