Ecotec motor kapağı

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

comfortta zaten cd30mp3 vardır. afl falan yok :D
mert hayalindeki vectrayı anlatıyor :)
2005 comfort kasım 8'de sattım 4 parça boyalı 145 bindeydi benim aracımda :)şimşek gri :) 26750 vermiştim. maaşallahı vardı 2007 comfortunu aldım 14 gun sonra :) uçmaz kaçmaz ama beni kesiyor babamı kesiyor sıkıntısı yok...

Comfort gibi bir kelime göremediğimden 2005 elegance'da olan şeyleri yazdım ben, ben yorumu yazdıktan sonra comfort olduğunu yazmış arkadaş :D hayalimde de 1.6 yok 3.2 düşünüyorum bu aralar, gün geçmiyor ki fikrim değişsin bir bakmışın 2.8T falan fikri gelir :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Vectra C kasalar özellikle C1 kasalar benimde hoşuma gidiyor ama güzel tercih 2005 modeller C2 kasanın alt yapısını falan kullanıyor 2005 almak en doğru karar. Tekrar Hayırlı olsun kazasız , belasız sürüşler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Bugün 2005 model Vectra C aldım. Ama Ecotec yazan plastik motor kapağı sallanıyor. Yenisi netten araştırdım bulamadım. Bildiniz varsa kargo ile alabilirim. Teşekkürler.

ben arada sitelerde rastlıyorum fiyatı 100tlnin üzerinde çıkmacıya bakın derim ama önce bi servise gösterin kapaktan değilde eksik bir lastik takozdan olabilir

akdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaza doğru bir atılım olacak inşaallah :) Oduncunun gözü omçada olurmuş derler ya, ben de nereye baksam c kasa görüyorum bu günlerde. Hele siyah rengi karizma duruyor ama Antalyada siyah delilik olur herhalde...