ecotec x20xev li gsi cılar burayaaa.....!!!

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokhan biz bmw ile dogru durust deneyemedik... amaaaa cok istiyosan senle bu haliyle deneyelim kardes tel ver bana bir de o videoyu nerden izledin sitede var mı... gokhanla denedik derken gokhan yanıma bile gelemez erhan kardes ne zaman denemisiz denediysek de uzunda iki kisiydik ben herhaliyle gectim ecotec i c20xe nin yanında ecotec in lafı olmaz bırakın sehir efsanelerini kardes herhalde 8-10 boy olur fark

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi her defasında bi mazeretin war.bu seferde kesin bişey çıkar.benim arabam tamirde direksiyon kutusu yapılıo.bugün gelcek inş.bi ara ararım seni buluşalım bi deneyelim abi.hatta belki bu akşam.senin tel war bende ;) benim sfi a lafım yok.sadece senin makinada bi ayarsızlık war dıorum,daha güsel gitmesi lazım dıorum ama sen olayı 8 10 boya getırıosun :)

*AddO*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YTA'nın maşallahı var.Beyazı yakıştıramıyodum GSİ'lara ama artık fikrim değişti :)

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi her defasında bi mazeretin war.bu seferde kesin bişey çıkar...

gokhan sen bu lafı nerden cıkardın....merak ediyorum...bana bir acıklarsan sevinirim...sende herhalde toplantıdakilere benzedin.....mazeret falan yok....arac otobanda cakıldı kaldı elektrik kesti bunu herkeste gordu... gecen gecede arac shortshifterden dolayı 3.vitese gecmedi...mazeret dedigin nedir...cevabını bekliyorum...boyle yazmaman gerekiyordu...neyse artık senle denemek istemiyorum buna degmez...8-10 boy dedigim normal bir fark olur bunu da unutma...benim dedigim bmw yi gecebilecek bir aractır sfı....dedigim gibi yukarıdaki lafı nerden cıkardıgını bana hele bir anlat bakalım...bir de erhan gokhanla denemissiniz diyor ne zaman denedik benmi goremedim......

Son düzenleme:

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et