ecotec x20xev li gsi cılar burayaaa.....!!!

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıklamalar için teşekkürler :) bu arada şu vakum borularını bi incelemek lazım :)

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Bir kaç gün içinde hangi borunun nereye takılması gerektiğini fotoğraflayıp siteye koyacağım göreceksiniz yarıdan fazlasının boruları yanlış çıkacak ve yerlerini düzeltince otomobil kanatlanacak

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Bir kaç gün içinde hangi borunun nereye takılması gerektiğini fotoğraflayıp siteye koyacağım göreceksiniz yarıdan fazlasının boruları yanlış çıkacak ve yerlerini düzeltince otomobil kanatlanacak
şimdiden teşekkür ederiz o zaman...
bekliyoruz...

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
birileri yarın yazılım atıomuş galiba :))
aynen babacan...
  • 7500 devvir kesicili chip by best servis!!! Muzaffer Abiyi tek geçiyorum her kategoride!!!(1. vites 80km 2 vites 140 km 3 e atamıyorum yol bitiyor ki sen şahitsin :D)
  • KN Apollo hava filtre kiti müthiş emiş müthiş ses...(ki yine sen şahitsin:D)
  • 17 jantlarım ve toyo hız lastiklerim yerine 15 spoon jant ve 195-50-15 hız lastiklerim (sayende şeytan rahatladı saol:D)
  • veeeeeeeeeee bomba: artık bir turbo kitim var (2.5 bar basan gt30 gelsin beygirler çuf çuuuf...:D)
GSİ aşkı ÇILGIN ECOTEC GÜCÜ!!!!!!!!!!
işte budur......................

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen babacan...
  • 7500 devvir kesicili chip by best servis!!! Muzaffer Abiyi tek geçiyorum her kategoride!!!(1. vites 80km 2 vites 140 km 3 e atamıyorum yol bitiyor ki sen şahitsin :D)
  • KN Apollo hava filtre kiti müthiş emiş müthiş ses...(ki yine sen şahitsin:D)
  • 17 jantlarım ve toyo hız lastiklerim yerine 15 spoon jant ve 195-50-15 hız lastiklerim (sayende şeytan rahatladı saol:D)
  • veeeeeeeeeee bomba: artık bir turbo kitim var (2.5 bar basan gt30 gelsin beygirler çuf çuuuf...:D)
GSİ aşkı ÇILGIN ECOTEC GÜCÜ!!!!!!!!!!
işte budur......................

abi sen ne yaptın böyle ya.turbo falan vallahi ne olur be.