ecotec x20xev li gsi cılar burayaaa.....!!!

boraaa_75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.burada ortalık fena karısmıs anlasılan.eskı bır gsı cı olarak tek bır sey soyleyecegım.at sahıbıne gore kısner.ama gsı ıcın bu gecerlı dgl cunku o gerekenı zaten yapar..otobanda 3.20nın tamponundaydım kadran 220yı gosterırken bmw yol vermek zorunda kaldı..

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
slm.burada ortalık fena karısmıs anlasılan.eskı bır gsı cı olarak tek bır sey soyleyecegım.at sahıbıne gore kısner.ama gsı ıcın bu gecerlı dgl cunku o gerekenı zaten yapar..otobanda 3.20nın tamponundaydım kadran 220yı gosterırken bmw yol vermek zorunda kaldı..
yol vermese bile ezer geçerdin farketmez...

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
inş abi.zamanı gelince sizden gerekli bilgileri alacağım sayenizde.şu an orjinalciyiz :) ama turbo aklımın hep köşesinde :)
her türlü yardımı yaparız aklına takılan ne varsa çekinmeden sorabilirsin kardeşim...

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah, araban çok güsel oldu abim,Allah (cc) kazasız belasız sürmek nasip etsin.7600 dewir ayrı bi keyif werici :) darısı bana dıor burdan KESKİN ALİ'ye seslenıorum :D
bu arada üstüne toplantı da iyi oldu abi hondacılara değişiklik oldu :)

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
maşallah, araban çok güsel oldu abim,Allah (cc) kazasız belasız sürmek nasip etsin.7600 dewir ayrı bi keyif werici :) darısı bana dıor burdan KESKİN ALİ'ye seslenıorum :D
bu arada üstüne toplantı da iyi oldu abi hondacılara değişiklik oldu :)
senin arabayı daha hızlı yapacağız kardeşim benim inşallah...