EDİTİON ARACIMIN DİREKSİYONUNDA DEFORMASYON OLUŞMAYA BAŞLADI

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Selam arkadaşlar herkese, Aracımın direksiyonunda hafif de olsa deformeler mevcut. Şu an ki hali beni çok rahatsız etmiyor ancak zamanla aşınmalara daha fazla olacak kanaatindeyim. Ve bu gün OPEL TÜRKİYE yi aradım Fatih isimli bir müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kendisi bana aracınızın servis kaydının yaptırılması gerkeiyor bunun için ve servis kontrol edip bize bilgi verecek ve bu şekilde garantiden değişiminin yapılıp yapılmayacağının onayı verileceğini söyledi, bende kendisine bunu bildiğimi ancak servis şu an benden 120 km uzakta boş yere bunun için gidip gelmek istemiyorum ve servisin olumsuz tutumuyla karşılaşmak istemiyorum. Eğer mümkünse bu konuda bana yardımcı olmalarını istedim değişim yapılmayacaksa da boş yere gitmenin bir mantığı yok dedim. Görüştüğüm arkadaşta servise gitmeden bir gün önce bizi arayın bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler bende tamam dedim. Ve hafta sonu servise gitmeyi düşünüyorum sonucunu merak ediyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: EDİTİON ARACIMIN DİREKSİYONUNDA DEFORMASYON OLUŞMAYA BAŞLADI

G. olsun abi fotosu var mı?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Geçmiş olsun kardesim

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun,aynı sorun bendede vardı servis fotografını çekti, Almanya‘ya onaya gönderdiler,1 gün sonra onayı geldi ve direksiyon simidini garantiden değiştirdiler,