ÇÖZÜLDÜ Edition plus a Watt arka süspansiyon montajı

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Caner Bey solda yazıyor ordan gördüm :) ankara çıkmacılara gittiğinizde zaten anlayacaksınız neden önerdiğimi ben bursadayım istanbuluda gördüm ama bu kadar büyük ve kapsamlısını görmedim başka yerde. İsmini hatırlayamadım ama beştepeye yakın bir sanayi sitesinde gören otoydu sanırım orda bulabilme ihtmaili yüksek.

Bağlantı yerleri varsa eğer zaten yapası çok basit elinizde lokma takımı olsa herkes yapabilir.

oto güven. ostim sanayinde.
telefonla arayarak da fiyat ve parça bilgisi alabiliyorunuz

• Beğen
Tepkiler: caneryılmaz

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Evet orası ama telefonla bilgi vermiyorlar ben bursadan gitmek zorunda kalıyorum her seferinde

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
2017 edition plus aracıma baktığımda watts bağlantıların deliğini göremedim sanırsam delikleride kaldırmışlar

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
2017 edition plus aracıma baktığımda watts bağlantıların deliğini göremedim sanırsam delikleride kaldırmışlar
Sasede ki Montaj delikleri var hocam Bütün modeller de. Sadece dingil de delik yok onları da tornaci 10 dk ya hallediyor. Resimlerde nereden delinecek anlattım detaylı olarak

Derhaan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hocam delik yok zaten. Kendiniz herhangi bir motorcu da yada watts bağlantıyı yapacağınız yerde kılavuz acıyorlar iş bitiyor. 4 tane vidari var zaten üst ama sase de ki deliller var ama arka dingil de ki yok. Onu siz yaptıracaksiniz

• Beğen
Tepkiler: caneryılmaz