Egr Den Kurtuldum...

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın ustam fotografını ve acil olarak aparatını rica ediyorum. aracım 2004 twinport g kasa z motor.

ben daha yeni değiştirdim benim egryi aracım astra g 2004 twinport.toplamda bana 415 gibi bir rakama geldi..bizimkiler sulu egr diye geçiyormuş, ayrıca tech2 ile iptali de olmuyormuş...

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha yeni değiştirdim benim egryi aracım astra g 2004 twinport.toplamda bana 415 gibi bir rakama geldi..bizimkiler sulu egr diye geçiyormuş, ayrıca tech2 ile iptali de olmuyormuş...
hadii :( tech2 iptal etmiyorsa conta işi kalıyor geriye , yada değişecek bu egr :(

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ustaya sordum ,senin arabada EGR yok dedi astra classic 1.4 2004 model
acaba eski sahibimi iptal etti yoksa bu modelde EGR yokmu???

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EGR denen parçayı iptal ettirin, gerçekten büyük zevk alacaksınız aracınızdan ve sonuçtan memnun olacaksınız...

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat sen arabanda egr'yi iptal ettiğinde bir farklılık oldumu?Arabada çekiş değiştimi ve arıza lambasını yaktımı.Sonuçtan haberdar edersen memnun olurum.Bendede vectra 2.0 var.Sonuçtan memnunsan bende düşünüyorum iptali.

asanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ardadaşlar egr nin bağlantınıa kör conta koyarak mekanik olarak iptal ettim.Opel servisine gidip beyinden de tec2 cihazıyla iptal ettireyim dedim.2003 modelin aşağısına iptal edemeyiz dediler 4 özel servise gittim.Bir tanesi yazılımın 5 te 10 a yükseltelim dedi kalibrasyon yaptı.İki gündür yüksek hızda gezmeme rağmen arıza ışığı yanmadı.Takipteyim inşallah yanmaz.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ardadaşlar egr nin bağlantınıa kör conta koyarak mekanik olarak iptal ettim.Opel servisine gidip beyinden de tec2 cihazıyla iptal ettireyim dedim.2003 modelin aşağısına iptal edemeyiz dediler 4 özel servise gittim.Bir tanesi yazılımın 5 te 10 a yükseltelim dedi kalibrasyon yaptı.İki gündür yüksek hızda gezmeme rağmen arıza ışığı yanmadı.Takipteyim inşallah yanmaz.

Ali bey sizde x16xel mi bulunuyo ve yazılımın nesi 5 ten 10 a yükseldi
birde performans olarak bir artısı oldu mu..

timuti79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

ben geçen sene yazılım ile iptal etmeyi denemiştim, aracın parametreleri de değişti heralde, normal kullanım performansı yerlerde surundu, sonra orijinal yazılımı geri yukletip mekanik olarak iptal ettim (contayla yani). 40 lira verdim bir bosch car servise. on numara oldu çok memnunum. En azından kurum baglama sebebi ile egr arıza ışıgı yanmayacagını biliyorum bundan sonra.

saygılar

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat sen arabanda egr'yi iptal ettiğinde bir farklılık oldumu?Arabada çekiş değiştimi ve arıza lambasını yaktımı.Sonuçtan haberdar edersen memnun olurum.Bendede vectra 2.0 var.Sonuçtan memnunsan bende düşünüyorum iptali.

yakıt arttı. fazla bi çekiş artışı olmadı. ama benim araba 250 binde. sen deneyip göreceksin. 35 ytlye şehir dışı 200 km felan gitti.hız 100 bazen 150 civarı.