Egzost kıvrım yerleri aynımıdır ?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler herkese,orta susturucudan itibaren son susturucuya kadar egzos kıvrım yerlerinin benzer veya birebir olup olmadığını nasıl anlarız ? Astra g egzostu orta susturucudan itibaren kadett'e uyarmı acaba bilgisi olan varmı?

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ikisi de benzinliyse olur

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yenisini yaptırsana boru büktürerek.Astra G yi bilemem ama F ile aynıdır büyük ihtimal.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi de benzinliyse olur
evet benzinli..
Yenisini yaptırsana boru büktürerek.Astra G yi bilemem ama F ile aynıdır büyük ihtimal.

abi egzost bu,zaten düz boruyla yapmışlar.fiyatıda uygun zaten son susturucu 80 100 lira eder uygun oldugu için düşündüm :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...on-cift-cikisli-egsoz-sistemi-78864701/detay/

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi üşenmeyip gidip bakmak olucak galiba,bu paraya başka bulamam

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay sana olmazsa ben talip olabilirim gidersen bana yaz merak ettim alınabiliritesi varsa en azından düşünürüm boru 51 lik galiba ??

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay sana olmazsa ben talip olabilirim gidersen bana yaz merak ettim alınabiliritesi varsa en azından düşünürüm boru 51 lik galiba ??

Ben jant değişikliğine gittiğim için egzosa ayırdığım bütçe iptal oldu. Gidip bakamadım,ama bence fiyatı gerçekten bedava bence gidip al abi

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay yaşlarımız aynı hatta sen benden 1 yaş büyüksün bile abi demene gerek yok bi karışıklık oldu herhalde :D ... bi arkadaşımdan haber bekliyorum o fiyata 0 sistem düzme ihtimalim var bakalım