egzoz için yardım

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c ye egzoz ucu ve ya komple egzoz taktırmayı düşünüyorum öyle çok atarlı olmasına gerek yok sizce egzoz ucu mu yoksa komple egzoz mu? araç dizel ve yakıt tüketiminin aman aman artmasını istemiyorum bilgileriniz için şimdiden teişekkürler

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dizelde pekte egzozla oynamak sağlıklı değil polisle uğraşırsın benim ufak oval bir krom egzoz ucu yüzünden arabayı bağladılar .ama şu vidalı tipler var ya şu an ondan kullanıyorum muayeneye giderken sökebilirsin rahat ama illa yaptırcam dersen tüv onaylı bir egzoz almanı öneririm .uzmanlar turbo dizel araçlarda hks yi öneriyor bilginize

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli aracta da oldugu gibi kullanirsin,ancak ozellikleri ayni olmaz,muayene hakkinda bi bilgim yok ama kaliteli bisey diyorsan remus ya da irmscher alabilirsin,irmscherin kazani zaten remus..ancak tuzlu biraz..daha iyi bilgiyi arkadaslar vercektir umarim..

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoz ucu yüzünden arabayı mı bağladılar? bu nasıl iş anlamyorum. ya orjinal egzoz ucu hiç göze hitap etmiyor bence. o yüzden değiştirmek istiyorum yani ses falan istediğim yok...

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelde pekte egzozla oynamak sağlıklı değil polisle uğraşırsın benim ufak oval bir krom egzoz ucu yüzünden arabayı bağladılar .ama şu vidalı tipler var ya şu an ondan kullanıyorum muayeneye giderken sökebilirsin rahat ama illa yaptırcam dersen tüv onaylı bir egzoz almanı öneririm .uzmanlar turbo dizel araçlarda hks yi öneriyor bilginize
egzoz ucu yüzünden arabayı mı bağladılar? bu nasıl iş anlamyorum. ya orjinal egzoz ucu hiç göze hitap etmiyor bence. o yüzden değiştirmek istiyorum yani ses falan istediğim yok...[/

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çok ciddiyim ses filan yoktu bildiğin 20 liralık ufak oval krom egzoz ucu cam filmi vardı durdurdu polis yırttım attım tam gidiyodum arabanın arkaya dolandı eğildi egzoz baktı .yapma etme diyene kadar çekici çağırdı

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli aracta da oldugu gibi kullanirsin,ancak ozellikleri ayni olmaz,muayene hakkinda bi bilgim yok ama kaliteli bisey diyorsan remus ya da irmscher alabilirsin,irmscherin kazani zaten remus..ancak tuzlu biraz..daha iyi bilgiyi arkadaslar vercektir umarim..
irmscher takarsan muayenede problem yasamazsın orjinal opel parcası oldugu için