Ek Garanti Hakkında !

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi formlar,
Dün Opel Adana Onatça bayisinden arandım garantimin 8 ay kadar sonra sona ereceğini. Eğer isterseniz kampanya dahilinde ek garanti yapalım dediler. Yıllık için 572 Tl iki yıl için ise 1060 tl olduğunu söylediler. Bende düşeneyim dedim. Bildiğim kadarıyla bu garanti aracın ilk garantisi kadar kapsamlı değil. Aracım edition sedan 1.6 motor. Sizce yaptırmalımıyım? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ek Garanti Hakkında !

Bana da teklif etmişlerdi, ben yaptırmadım. Çünkü şimdiye kadar ek garantiden birşey yaptırabilene rastlamadım.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım üst seviye donanım (cosmo) ve otomatik vites olsa ben yaptırmayı düşünüyodum ek garanti.

AFL, navi, elektronik park freni vs olsaydı düşünebilirdim.

Ama edition olunca çok janjanlı oyuncak olmadığı için ve motor da opel'in en eski motorlarından biri olduğu için (eski ve oturmuş teknoloji :) ) düşünmedim bunu.

Siz de benimle aynı durumdasınız, ben olsam yaptırmazdım.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu kadar bilgi yeterli demekki genel olarak aynı fikirdeyiz  thnxx arkadaşlar

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

chiv link' Alıntı:
Aracım üst seviye donanım (cosmo) ve otomatik vites olsa ben yaptırmayı düşünüyodum ek garanti.

AFL, navi, elektronik park freni vs olsaydı düşünebilirdim.

Ama edition olunca çok janjanlı oyuncak olmadığı için ve motor da opel'in en eski motorlarından biri olduğu için (eski ve oturmuş teknoloji :) ) düşünmedim bunu.

Siz de benimle aynı durumdasınız, ben olsam yaptırmazdım.
+1 Kesinlikle katılıyorum hocam. Aynı şeyleri düşünmüşüz, siz dile getirmişsiniz. :))

AFL gibi kapsamlı teknolojiler malesef Editionlarımızda mevcut değil. Bu sebepten gerek yok yaptırmaya :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Arkadaşlar herkese iyi formlar,
Dün Opel Adana Onatça bayisinden arandım garantimin 8 ay kadar sonra sona ereceğini. Eğer isterseniz kampanya dahilinde ek garanti yapalım dediler. Yıllık için 572 Tl iki yıl için ise 1060 tl olduğunu söylediler. Bende düşeneyim dedim. Bildiğim kadarıyla bu garanti aracın ilk garantisi kadar kapsamlı değil. Aracım edition sedan 1.6 motor. Sizce yaptırmalımıyım? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
Bana da mektup gelmişti ek garanti yapalım diye, şahsen dikkate almamıştım, zaten garanti bitsin diye beklerken bir de neden uzatayım demiştim. Opelin araçlarına motorlarına malzeme kalitesine ve donanım yelpaze zenginliğine bi itirazım yok ama servislerin ilgiziliği ve umursamazlığı da malum. Dolayısıyla garantisi bitsin özel servisle devam edelim, yarı fiyatına yaptıralım diyorum. tabi yüklü bir arıza çıkartıp pişman olmak da var mı bilemiyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karar verilmiş, mevzu kapanmış.

Ama konuyu sonradan ya da dışarıdan okuyanlar için  devam ettiriyorum:

Opel Ek Garanti = Ek Rezalet.

Opel Ek Garanti = Paranla Rezil Olmak.

Opel Ek Garanti = Yetkili servisten verilmiş ''Bu garanti Opel'in garantisi değildir'' cevabı.

Opel Ek Garanti = Hangi parçanın ek garantiye girdiğini anlayabilmek için Rüsselsheim ya da Polonya fabrikasında çalışmış olmanın gerekmesi.

Opel Ek Garanti = Değerli müşterimiz Opel'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ama şimdi lütfen BSG

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

REC link' Alıntı:
Karar verilmiş, mevzu kapanmış.

Ama konuyu sonradan ya da dışarıdan okuyanlar için  devam ettiriyorum:

Opel Ek Garanti = Ek Rezalet.

Opel Ek Garanti = Paranla Rezil Olmak.

Opel Ek Garanti = Yetkili servisten verilmiş ''Bu garanti Opel'in garantisi değildir'' cevabı.

Opel Ek Garanti = Hangi parçanın ek garantiye girdiğini anlayabilmek için Rüsselsheim ya da Polonya fabrikasında çalışmış olmanın gerekmesi.

Opel Ek Garanti = Değerli müşterimiz Opel'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ama şimdi lütfen BSG

Recai Hocam kesinlikle katılıyorum her birine.