Ekim Ayında Opelim.Net "Olası" Drag Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi olur valla,bende SPONSOR arıyordum.. :)

Düşünsene çil çil bir Kadett.Muhtelif yerlerinde aynen şöyle yazıyor:

SPONSORED BY OPELTEAM SERVİCE:kop: :kop:

veee o Kadett ilk turda bir bayanın kullandığı 1.7 Astra CDTI tarafından eleniyor,uuuuuff reklama bak :D

:eek: :eek: :eek:

calibraturbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen nezaman büyüdünde araba kullanır oldun. Aslında Mustafa'da kabahat sana 3 günlüğüne arabasını verdi şu laflara bak.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen nezaman büyüdünde araba kullanır oldun. Aslında Mustafa'da kabahat sana 3 günlüğüne arabasını verdi şu laflara bak.

Erman abi,Yeliz arkadaşımız www.opelim.net in Başkanı bile oldu

calibraturbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten senden sonra abin komple motor yapmak zorunda kaldı. Bayağı gazlamışsın. Bostancı - Göztepe arası E-5'te herkesi korkutmuşsun.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten senden sonra abin komple motor yapmak zorunda kaldı. Bayağı gazlamışsın. Bostancı - Göztepe arası E-5'te herkesi korkutmuşsun.

ama calibra amacını yansıtıyor hiç değilse. seninki gibi kapalı garajda yatmıyor. yazık o calibraya :)
bu arada sen nezaman büyüdün dedinde kendimi bayaaa genç hissettim. Ama tabii senin yanında zaten bayaa genç kalıyorum :)

bu kadar lafa bi kere benle kalkarsın artık. bakalım hangi calibra daha iyi. gerçi seninki yatmaktan gitmeyi unutmuştur ama

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rakip olarak 1.6 Astra'larla gayet güzel yapılır bence.. Arkadaşlar amacımız yarışmak değil,her türlü araçla kalkabilirsiniz..

her araç kendi kategorisine göremi yarışıyor? 1.6 motorla 2.0 motorlu araçların yarışması sözkonusu olabiliyormu? bir konuyu daha merak ediyorum yarışın yapılacağı pistin mesafesi ortalama nekadardır, yarış bitimine yakın aracan ortalama ulaşabileceği max. hız nerelerdedir? cevaplarsanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...