Elektrikli Cam Motoru Tamiri ile İlgili bir Soru?

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Transporter t4 marka aracımın sol cam motoru arızalandı daha önce kendim yapmıştım kollektörler kömürlerini değişmeme rağmen randuman alamadım, bir kez daha değiştim sonuç fiyafko cam çok ağır dönüyor ve kollektörün bittiğine kesin olarak karar verdim.

Sormak istediğim asıl şey, bu motorların bobonajcılar tarafından tamiri mümkün mü? Yani kollektör değişilebilir mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tamirine filan para harcamak yerine yenisi varsa almak bence daha mantıklı.

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim yenisi çok pahalı Valo marka var 240 tl fiyat aldım sanırım ona yöneleceğiz, komple krikolu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
teşekkür ederim yenisi çok pahalı Valo marka var 240 tl fiyat aldım sanırım ona yöneleceğiz, komple krikolu

Bence yenisini al bir arkadaşımında başına geldi. Tamir filan ettirdi ama düzen tutmadı sonra yan sanayi bir ürün denedi oda olmadı ve sonrasında orjinal ürün aldı ama bu kezde anası danasını geçti.

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yenisini al bir arkadaşımında başına geldi. Tamir filan ettirdi ama düzen tutmadı sonra yan sanayi bir ürün denedi oda olmadı ve sonrasında orjinal ürün aldı ama bu kezde anası danasını geçti.

Nadir bey çok sağolun, İstanbul da bir parçacıdan 225 TL'ye VALEO marka krikolu sıfır motor aldım. Orjinal değil ama en azından VW'de VALEO marka da kullanılıyor şimdi motor jet gibi çalışıyor adeta. Çıkmacıdan kullanılmış alacağıma sıfır almak daha mantıklı geldi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir bey çok sağolun, İstanbul da bir parçacıdan 225 TL'ye VALEO marka krikolu sıfır motor aldım. Orjinal değil ama en azından VW'de VALEO marka da kullanılıyor şimdi motor jet gibi çalışıyor adeta. Çıkmacıdan kullanılmış alacağıma sıfır almak daha mantıklı geldi.

En güzelini yapmışsın bende mantık elin eskisinden bana yeni olmaz derim. Ve parça konusunda her zaman sıfırdan yanayım. Bazı parçalar hariç tabi. Güzel günlerde kullanasın ;)

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende transporter ın yakıt durumu merak ettim. 2,5 motor 130 hp lik düz mü otomatik mi _, yakıt durumu hakkında ş. içi / dışı litre bazında bilgi verirmisiniz.