Elektronik Sigara

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanan varmı arkadaşlar ?

Ben araştırdım biraz bilgi edindim ama kullanandan duymak farklı olur.
sorularım ;

-faydalımı yani yardımcımı ?

-zararlımı ? (değil diye biliyorum)

-yerini tutuyormu ? sigarayı aratırmı ?

-1 kartuş = 2 paket civarı deniyor doğrumu ?

-Hangi marka, ne almak lazım ?

-İzmirde bayii olan marka varmı ? Kartuşların teminatı kolaylığı açısından...

-Ve son olarak ben alıpta bırakabileceğimi düşünmüyorum, sigarayı bırakıp sağlık açısından ona devam etme durumu olabilir o yüzden 3-5 ay sonra kartuş temin edecek distribütor firma sıkıntım olmasın istiyorum.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence o sıgarayı bıraktırmak ıcın yanı sureklı o ıcılırmıkı?

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakmak zorunda olunmadığı sürekli kullanılabileceği söyleniyor 6-7 aydır kullananıda biliyorum ama tanışıklığımız yok kendisiyle, soramadım o yüzden.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Abicim önce kafada bitirmen gerekiyor diğerleri yardımcı faktör.Yani ben sigarayı bırakmak istiyormuyum istemiyormuyum?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigaranın hertürlüsü zarar boşwerin direk bırakın bidahada içmeyin olsun bitisin yada lpg lisini yaparlar ilerde %40 tasarruf die:D

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kafada bitirmek gerekiyor. O sadece psikolojik bir olgu diye düşünüyorum.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kafada bitirmek gerekiyor. O sadece psikolojik bir olgu diye düşünüyorum.

haklısınız
ben genclere kotu ornek teşkil etmek istemem ama özellikle yenı baslayanlar ve ya arada ıcıyorum dıye kendını kandıran arkadaslar varsa üsenmeden sonuna kadar okusun lutfen 1989 dan beri gunde ortalama 2 paket tuketirken bu meret benden daha mı kuvvetlı dedım ve 2006 da 1 gunde bıraktım ve 8 ay hıc ıcmedım akabinde psikolojim ve en onemlısı fizyolojim degıstı hem de ınanamayacagınız oranda ve menfıı yonde bende kı travmaları soyle oldu agzımda aftlar, kafamda sivilceler cıktı bunun yanı sıra genıtal bolgelerde yaralar cıktı behcet hastalıgından suphelendıler paterjı testı yaptılar onu da cozemedıler ,sonra gogsumde agrılar basladı ,kalp cerrahlarına gıttım aklınıza gelen her testı yaptılar bırsey bulamadılar kime gitsem stress den dedi ve psıkolog onerdıler ona da gıttım ınanın hıpnoz bıle yaptırdım ve maalesef sıgara ve kotuluklerı benı bırakmadı ve agzımdakı aftlar oylesıne acı vermeye basladı ve oylesıne sınırlı hale getırdı kı benı kahrederek tekrar basladım ve basladıgımın 3. gunu bu olumsuzlukların hepsı gectı.... lütfen sigara ve kötülüklerini yabana atmayın....
bıraz da MÜSBET degısımlerınden bahsedelım oncelıkle kendıne saygın artıyor, farklı bır ınsan halıne gelıyorsun, herkes sıgara ıcerken ve sankı ıyı bırseymıs gıbı ısrarla ıkram ederken tesekkurler kullanmıyorum dıyor ve farkını ortaya koyuyorsun evde odanın kokusu zor da olsa degısıyor ben de 2- 3 ay surmustu o berbat kokunun cıkması sonra uykuların duzene gırıyor,
yuzunuze renk gelıyor vs.vs. bırakmayı denemeye deger yanı
SONUÇ:
yenı baslayan arkadaslar,baslamaya namzet olanlar lutfen bu yazdıklarımı dıkkate alın ve hayatınızı karartmayın bu meretı ıcerek cevreye, kendınıze
zarar vermeyın şimdi cesaretımı toplayıp bu elektronık sıgaralardan alıp tekrar bırakmayı deneyecegım uzun zamandır aklımda bana sans dıleyın lutfen

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle sana bol şanş.
Babam 25 yıl günde 3 paket sigara içerken bir kerede bıraktı, o da seninkine benzer problemler yaşadı ve çok şükür şimdi iyi. Yani olmayacak bişey değil, tabi kolay da değil. Tekrardan Allah yardımcın olsun.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dilek ve tavsiyeleriniz için teşekkürler... kullanan yok gibi görünüyor, bakalım artık bi süre daha araştıralım

cengiz bey ayrıca haklısınız, genç yaşta bile sorunlara yol açabiliyor geçmiş olsun