En Güncel Hali İle "AF" Kadett...

burak927

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aracın temiz duruyo herşey güzelde ön farları karartmasaydın daha güzel dururdu bence:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde 3 tane kadett var şuan birini ben birini babam birinide dedem kullanıyo:D
bi ara fotoları çekip koyarım eskisi gibi forumlara takılamıyorum uzun bir aradan sonra ufaktan girelim dedik :)

Abi oldumu şimdi,ben 1 tane sanıyodum sen 3 tane dedin.Hepten meraklandırdın gece gece :maden:
Neyse ben hergün hatta her saat burdayım,konu açarsan üye otomobillerinden takip ederim.

burak927

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi oldumu şimdi,ben 1 tane sanıyodum sen 3 tane dedin.Hepten meraklandırdın gece gece :maden:
Neyse ben hergün hatta her saat burdayım,konu açarsan üye otomobillerinden takip ederim.

tamam berkaycım en kısa zamanda açarım konuyu bu arada izmite yakınsın gel beklerim kitcar servis uğrak mekanımızdır:)

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z-tech hava flitresi satılır :) Lfs'de karşılaşılıp telefon numarası alınır :D :D

Kardeşim kazasız belasız ve cezasız sürüşler araç gerçekten 10 numara senin kadar bu eski araçlarla uğraşan yoktur herhalde bu forumda :) Ayrıca geçenlerde kartal oto sanayide gördüm eski model araçların tamiri olan bir yer açmışlar yada ben yeni gördüm içeride mustang felan vardı bi ziyaret et istersen :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z-tech hava flitresi satılır :) Lfs'de karşılaşılıp telefon numarası alınır :D :D

Kardeşim kazasız belasız ve cezasız sürüşler araç gerçekten 10 numara senin kadar bu eski araçlarla uğraşan yoktur herhalde bu forumda :) Ayrıca geçenlerde kartal oto sanayide gördüm eski model araçların tamiri olan bir yer açmışlar yada ben yeni gördüm içeride mustang felan vardı bi ziyaret et istersen :D

Eyvallah kardeşim :D Geçenlerde bende kartal oto sanayideydim 2 3 saat kadar,ama kartal sanayiye çok ender giderim,çok gezmem yani orda :)
Ben genelde pendik sanayiye gidiyorum para oldukca yapıcak bişeyler buluyoruz :D