En sorunsuz CD

feratyaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaş vallahi mp3 windows media playerde onuda bugün yaptım arkadaş okumuyor çıldıracağım.ha bire cd atıyorum,arkadaşlar nasıl doldurulur bunu bı güzel anlatacak yokmu astramı satayımmı çıldıracağım

cihanaltindis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası normal cd nın ustune gıdıp ıcıne attım sonra da yazdım 5-6 klasor halınde yazdım ılk 3 klasorde sıkıntı yok sonrakılerı okumuyor anlamadım gıttı ustelık sıyah teflon cd ye cekmıstım

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd kalitesinden değilde yazma hızını minimuma indirip denedinmi acaba?

azdek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben her çeşit cd yi dinleyebiliyorum aracımda ama cd lerin en iyisi sony tabi o iş görür

zekersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir çok marka cd denedim ben de. tdk, princo vs. kimisini sadece 1-2 kez okudu kimisini hiç okumadı. bunun media player nero vs ile alakası pek yok aslında. yeri geldi yazma hızını minimuma indirdim sonuç hep aynı. maalesef cd seçiyor opeller. ama sonunda sorunsuz olanını buldum. bugüne kadar bir kez bile error almadığım tek cd philips'in oldu. araç 2005 astra elegance.

Son düzenleme:

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Sorununuzun kaynağı, veri yazma hızınız...
Günümüzdeki birçok araç CD çaları MAKSİMUM 16x e kadar yazılmış hızları okuyabiliyor.
Eğer MP3 olarak dinleyecekseniz durum bu şekilde. Yani en uygunu 4 veya 8x ile çekmek...
Yok track çekerim CD başına 10 şarkı çekerim diyorsanız, hertürlü okuması lazım media playerın codeclemesiyle.

cihanaltindis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla herkese tesekkurler dedıklerınızın hepsını bırden deneyecegım yazma hızını dusurup phlıps cd ıle deneyecegım ondan sonra paylasırım sonucları :)