Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Total sabahları ilk lpg'ye geçişte fark edecekmi acaba, onuda denemek lazım. Total ve shell'dede katkı vardır ama oranı farklı demekki.
Filtre kolay çıkan bir yerdemi, temizleme şansı varmı acaba. Ayda bir temizlenebilse iyi olur.
usta bunun 30.000 filtresi olduğunu söledi. yeri çok kolay . enjektörlerere (LPG) gelmeden hemen önce. Silinder şekilde küçük bir parça. enjektörler tarafındaki klpsi pense ile çerek çıkardığımızda içinde filtre çıkıyor. Yağlı ise zaten değişmesi grerkli diye biliyorum. Ben çok anlamadığım için 40 liraya halettim. :) Malum ekonomiyi canlandırmak lazım. Ancak kapatması olası biz gaz sıkıntısına neden olabilşiecğinden risk malmak ne kadar doru bilemiyorum.

AlnAlpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bu filtreler nerede acaba..Kendimiz değiştirelir miyiz ? Değişince ayar gereksinimi oluyor mu ? Yani illa bir LPG servisine mi gitmeniz gerekiyor ??Yoksa al-tak mı ?

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 tl birşey değil fazla yakması arabaya binme isteğini bile öldürür.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opetten alırım 20 tl lik tüple 120-140 km giderim ama bp den alınca daha yüksek oluyor sizce opet ve bp nasıl kayseride pek aygaz yok :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hep aygaz kullanırım.. ama deneme amaçlı başka marka alacam. 1-2 depo oyl kullanacam. bakalım sonuç ne olacak..

çekişi ve yakıt tüketimini merak ediyorum

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Mogaz kullanıyordum, o da katkılı. Ama bu yağlanma hangi sürede soruna dönüşüyor yani kaç depo sonra?... Ben fazla kullanmadm henüz zaten LPG de yeni takıldı sayılır.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Mogaz kullanıyordum, o da katkılı. Ama bu yağlanma hangi sürede soruna dönüşüyor yani kaç depo sonra?... Ben fazla kullanmadm henüz zaten LPG de yeni takıldı sayılır.

mogazda koçun aygazda. ve ikiside ayni anda katkılı oldu. ayni ayni gaz olabilir ikiside. paarlama stratejisidir diye düşünüyorum

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
. Ankarada eskiş terminalin karşısındaki Total i herkes (özellikle taksici dostlar) çok övdü. Ordan almaya devam.

bahsettiginiz yer için kilometrelerce yol gidiyorum gaz yok diye geri gönderiyorlar visa geçmez diyolar artist artist konusmalar.

eger pompacının total kartına işletirseniz alışverişi sizden iyisi yok.

ankaranın göbeginde düzlük biyer olmasına karsın dagdan farkı yok.

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan 1 ay öncesine kadar bpden başka nadiren alırdım ortalama yakıt tüketimim 13 krşlarda falandı ama şuan bulunduğum yerde en iyi seçenek aygaz fakat yakıt artışında bariz fark var 15 krşlardan aşağı düşemiyorum ve yolların durumundan dolayıda 90 ı geçmek nerdeyse mümkün değil buna rağmen yakıt artışı hissedilir derecede